Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hagyjam hogy megszoljanak...

Hagyjam hogy megszoljanak feleségem szülei,vagy védjem meg magam,és mondjam meg inkább feleségem körmére nézzenek?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám,és hallottam amikor telefonba nekiestek,hogy miért nincs munkám,stb,stb.Altalaban van munkám,több autót is felmutattam már előttük mióta ismerem őket meg van mindenem beosztom a pénzt,egyébként is nem is a munkahely a lényeg,hiába van valakinek ha elszorja amit megkeres,de én ugye beosztom.Ezzel szemben a lányuk,a feleségem,most is elverte a végkielégítést amit kapott,sőt minden pénzt elver ami nem kell a családi kasszába,szóval vagy másfél milliót is elvert ebbe a vírusos időszakban!! Megtehette mert én mindennek a felét kifizettem,így kétszer annyit költhetett,és akkor még én vagyok megszólva,amiért nincs munkám,ami lelkileg elég rosszul érint!! Most akkor áruljam be a feleségemet hogy megint minden pénzt elszort,vagy hagyjam hogy szapuljanak a szülei?

2021. aug. 22. 17:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
Ti gondnokság alatt áltok?
2021. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Először is,az apja is mindig megszolja,hogy semmit se tud felmutatni, csak hülyeségeket vesz,jégkrém, szörpök,kajarendelesek,a házra is csak én költök sokszor,mèg egy iroasztalt se vett magának Soha csak néha szokott magának telefont venni oszt annyi
2021. aug. 22. 18:32
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem beszéled meg a problémáitokat a feleségeddel...?

Barátom, inkább becsüld meg a feleségedet! Férfiak százezrei annak is örülnének, ha egyáltalán lenne feleségük (köztük én is)!😅

2021. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

"egyébként is nem is a munkahely a lényeg"


Hát tudod, én már elváltam volna.

2021. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

"mèg egy iroasztalt se vett magának Soha csak néha szokott magának telefont venni oszt annyi"

Akkor most mire veri el a pénzt?

2021. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát hallod se te, se a feleséged, se a szülei nem vagytok 100-asok.
2021. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%

1,5 millióért jégkrém?


Amúgy ha nincs házassági szerződésetek, akkor minek kínlódtok ezzel a felezéssel?

2021. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

Elverni a pénzt számomra azt jelenti,hogy nem fizeti ki a rá eső részét,és nap mint nap plázába jár új ruha, cipő

Műköröm,műszempilla,smink,frizura

Ez az egyik a másik

Ő dolgozik kifizeti amit kikell,akkor egy rohadt jégkrémet hadd vegyen meg már magának

2021. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

Jégkrém és kajarendele napi szinten 3000 Ft

Milyen millióról beszélsz

2021. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
98%
Emlékszem a kérdező előző kérdésére, arról volt szó, hogy a nő kapott egy csomó végkielégítést, és az összes pénzt elköltötte szörpre, jégkrémre, rendelt kajára. Közben bőven lett volna mit költeni a házra, de ez őt nem érdekelte, rendelt, költött, rendelt, költött. És effektíve ennyi pénzből egy vasalódeszkát vagy egy asztalterítőt nem tud visszamenőleg felmutatni.
2021. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!