Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az apósom? Nem...

Miért ilyen az apósom? Nem teljesen komplett?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, apósékkal elég gyakran összejárunk, mindig normális embernek hittem őket, sose bántottam meg őket, mindig kedves voltam velük, ezért is volt furcsa az ami most történt. Most volt a 65. szülinapja, gondoltam megviccelem. Nagyon utálja a banánt, ezért vettem neki egyet poénból, zeller allergiás ezért egy pár zellert is kapott. Persze a bort nagyon szereti, az lett volna az igazi ajándék, nem is akármilyen, egy elég idős minőségi bor, amit a vicc után adtam volna neki. Na mindegy, mikor átadtam neki a banánt meg a zellert anyós elkezdett cigánykodni, hogy én mit képzelek magamról, meg hogy ekkora bunkó embert még sose látott, hisztizett egy fél percig, majd az após szó nélkül fogta a táskáját, és elment haza, közben ránkcsapta az ajtót, elég erősen. Majd az anyós hisztizett vagy 5 percig, utána én is elmentem. Megmondtam a barátnőmnek hogy ezekkel a bolondokkal többet én nem találkozok, elég ideges lettem. Természetesen a bort otthagytam nekik. Nem hiszem hogy ezt kellett volna csinálniuk, sose bántottam meg őket, és amióta ismerem őket mindig segítettem nekik. Tényleg bunkóság volt ez, mint vicces? Jogos volt a reakció az öregtől meg az asszonytól? Szándék nem a sértés volt.

2021. szept. 8. 23:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%

10-es vagyok.

És ahogy olvasom a hozzászólásokra a válaszaidat, még mindig nem érted, nem fogtad fel, hogy mit csinálták. Ilyen otrombaság még kamaszoknál sem vicces, nem humoros.


Neked abszolút nincs humorérzéked. Mások tulajdonságain, amiről nem tehet, magasság, betegség, stb. gúnyolódni nem humor, hanem a legnagyobb prosztóságok egyike, ócska, primitív, poénnak szánt pofátlankodás.

2021. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
91%

És még te tartod őt “nem teljesen komplett”-nek?

Szégyellném magam a helyedben.

Sürgősen bicsánatot kérnék tőle.

2021. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem volt egyáltalán vicces, szerintem. Tegyük félre az allergia részt, akkor is semmilyen értelemben nem vicces, csak fura. Ha ehhez hozzátesszük, hogy tudod, hogy utálja még heccelésnek is tűnhet nem pedig viccnek.

Én pl. évek óta pattanás elleni krémeket kapok sógornőtől és tudja, hogy ez nekem kényes téma ezért inkább szurkálódásnak érzem,de nem teszem szóvá mert mi van ha tényleg csak kedves akar lenni, csak túl hülye hozzá...

Itt "vicces" akartál lenni és sajnos ezt tényleg paraszt módon tetted és még mindig nem látom, mi volt ebben a poén?

Szar vicceid vannak és hülye vagy mert nem látod be.

2021. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
96%
Kérj tőle bocsánatot, ez tényleg nem volt vicces.
2021. szept. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem volt vicces. Az allergiáról csak annyit, hogy nagymamám a banánra olyan szinten volt allergiás, hogy nem kellett, hogy megegye, ha csak hozzáért, már jöttek a tünetek.
2021. szept. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
97%

OKé kérdező, tehát ha legközelebb kapsz egy doboz óvszert tőle, azzal a címszóval hogy légyszi sose szaporodj jóízűt nevetsz milyen jó a humora?


Ritka nagy tahó voltál, a barátnőd helyében én kértelek volna hogy húzz a búsba onnan

2021. szept. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

"nem azért vettem neki hogy megegye. Béke!" Oszt ez ki a f@szt érdekel? Egyébként pont ez a "... Béke!" stílus mutatja, hogy mennyire leszarod a másik embert. Az apósjelölted nem reagálta nagyon túl dolgot. Nem kell szépíteni: egy bunkó f@sz vagy.

Ha valakiről tudod, hogy mit nem szeret vagy mire allergiás, akkor ilyent adni neki bántás. Főleg akkor, ha poénkodni akarsz vele. Hiszen akkor az ő baját, félelmét kicsinyled le.

Nem tudod, hogy azért utálja-e a banánt, mert csak úgymond nem szereti vagy valamilyen trauma kötődik hozzá. Nem tudod, hogy nem volt-e már a zellerre majdnem halálos reakciója. A kollégám allergiás a birsalmára. Egyik nap valamitől köhögött a konyhában, és nem tudta, mi az oka. Aztán derült ki, hogy nem is nekik, de az asszony vett birsalmát és az volt a konyhában még.

Én a csaj helyében komolyan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén, hogy ha valaki ennyire nem veszi figyelembe, amit kérek vagy a családom, akkor azzal az emberrel mit érdemes közösködni.

2021. szept. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
97%
Az a fő gond, hogy nem tudod a határokat. Az apósod NEM a haverod. Ha nagyon jófej, akkor sem. Ha több vagy 16-nál, akkor elég gáz a gondolkodásod.
2021. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora egy debil paraszt vagy. Az apósod nem a haverod ahogy az előttem szóló is írja. El se tudom képzelni hány éves vagy, de maximum 15. Pusztán az érintéstől is allergiás lehet az ember, ha allergént fog meg. Én biztos a fejedbe nyomtam volna mindkettőt aztán mehetnél amerre látnál. Ne te legyél már felháborodva?! A barátnőd meg remélem kidobott a csába, aztán röhöghetsz a poénodon.
2021. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
95%
Apósod lehet, ezek után enni sem mer majd nálatok.
2021. szept. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!