Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az apósom? Nem...

Miért ilyen az apósom? Nem teljesen komplett?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, apósékkal elég gyakran összejárunk, mindig normális embernek hittem őket, sose bántottam meg őket, mindig kedves voltam velük, ezért is volt furcsa az ami most történt. Most volt a 65. szülinapja, gondoltam megviccelem. Nagyon utálja a banánt, ezért vettem neki egyet poénból, zeller allergiás ezért egy pár zellert is kapott. Persze a bort nagyon szereti, az lett volna az igazi ajándék, nem is akármilyen, egy elég idős minőségi bor, amit a vicc után adtam volna neki. Na mindegy, mikor átadtam neki a banánt meg a zellert anyós elkezdett cigánykodni, hogy én mit képzelek magamról, meg hogy ekkora bunkó embert még sose látott, hisztizett egy fél percig, majd az após szó nélkül fogta a táskáját, és elment haza, közben ránkcsapta az ajtót, elég erősen. Majd az anyós hisztizett vagy 5 percig, utána én is elmentem. Megmondtam a barátnőmnek hogy ezekkel a bolondokkal többet én nem találkozok, elég ideges lettem. Természetesen a bort otthagytam nekik. Nem hiszem hogy ezt kellett volna csinálniuk, sose bántottam meg őket, és amióta ismerem őket mindig segítettem nekik. Tényleg bunkóság volt ez, mint vicces? Jogos volt a reakció az öregtől meg az asszonytól? Szándék nem a sértés volt.

2021. szept. 8. 23:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy ez vicc lenne - a haverokkal. És nem azért nem vicc, mert idősebb nálad, hanem mert nem vagytok elég közeli kapcsolatban, hogy a térdét csapkodja, mert leveszi, hogy vicc.
2021. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
94%
Kerdező gondolom nálatok a soron ez a humor de értelmes emberéknél nem
2021. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 qkker1 ***** válasza:
93%

"akik a szemembe ilyen szavakat nem mernétek mondani,"


Most kell befosni, vagy ráérünk holnap is?

2021. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
94%
Édes fiam én nem csak hogy a szemedbe merném mondani amit írtam, de még szembe is köpnélek.
2021. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy a szemedbe nem, hiszen csak írásban közölhetünk veled bármit is, viszont az általános vélemény rólad rendkívül lesújtó!
2021. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
91%
Hej, te bunkócska, te drága! (mozgalmi dal)
2021. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
92%

A banán a farkát szimbolizálta, a zeller meg a pontenciáját.

65 évesen szerinted...?

2021. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
29%
:))
2021. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
83%

Én nem csak az ajtót csaptam volna be, hanem előtte még veled együtt felrúgom azt a fotelt, amiben ülsz, és kapsz is egy sallert.

És többé az életben nem állnék szóba veled. A lányommal se addig, míg veled van.

2021. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
96%
Na, kérdező, téged oszt jól kiosztottak:)
2021. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!