Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az apósom? Nem...

Miért ilyen az apósom? Nem teljesen komplett?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, apósékkal elég gyakran összejárunk, mindig normális embernek hittem őket, sose bántottam meg őket, mindig kedves voltam velük, ezért is volt furcsa az ami most történt. Most volt a 65. szülinapja, gondoltam megviccelem. Nagyon utálja a banánt, ezért vettem neki egyet poénból, zeller allergiás ezért egy pár zellert is kapott. Persze a bort nagyon szereti, az lett volna az igazi ajándék, nem is akármilyen, egy elég idős minőségi bor, amit a vicc után adtam volna neki. Na mindegy, mikor átadtam neki a banánt meg a zellert anyós elkezdett cigánykodni, hogy én mit képzelek magamról, meg hogy ekkora bunkó embert még sose látott, hisztizett egy fél percig, majd az após szó nélkül fogta a táskáját, és elment haza, közben ránkcsapta az ajtót, elég erősen. Majd az anyós hisztizett vagy 5 percig, utána én is elmentem. Megmondtam a barátnőmnek hogy ezekkel a bolondokkal többet én nem találkozok, elég ideges lettem. Természetesen a bort otthagytam nekik. Nem hiszem hogy ezt kellett volna csinálniuk, sose bántottam meg őket, és amióta ismerem őket mindig segítettem nekik. Tényleg bunkóság volt ez, mint vicces? Jogos volt a reakció az öregtől meg az asszonytól? Szándék nem a sértés volt.

2021. szept. 8. 23:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
96%
Itt nemcsak arról van szó, hogy nem volt vicces a dolog, hanem arról is, hogy apósod joggal érezhette, hogy ez a személye elleni ellenszenv kifejeződése. A baj sajnos veled van, képtelen vagy különbséget tenni a valódi humor és a durva, primitív gúnyolódás között.
2021. szept. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
96%

Idióta gyerekes bunkó paraszt vagy. Ez egyáltalán nem volt vicces.

Rengeteg ember van aki attól is anafilaxiás rohamot kap ha csak hozzáér és nem csak megeszi..

2021. szept. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez rosszul sült el. Az emberek nem szeretik, ha a gyenge pontjaikkal poénkodnak. Barátnőd mit mondott? Mondjuk nem értem, ő nem tudott a viccről? Apósod nem a vicces fajta, de ettől még normális.
2021. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerinted ez vicces, akkor nem a papával van a gond. Ez szerintem baromira nem humoros, hanem erőltetetten akartál vicces lenni, nem jött össze, mert egy türhő paraszt vagy.
2021. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Először is NEM az apósod, hiszen nem vagytok házasok. Másrészt ritka modortalan és prosztó módon viselkedtél, ajánlatos lenne bocsánatot kérni!
2021. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az a történetben, aki nem komplett...
2021. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ebből az jött le, hogy egy cseppet sem vagy tájékozott biológiából.


Az AIDS nem érintéssel terjed, nem kapod el, akkor is kis eséllyel, ha szexuális kapcsolatot létesítesz valakivel, aki az.


Viszont aki allergiás, annak nem kell megennie azt a bizonyos dolgot, ez alap biológia.

2021. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Ebben vicc még nyomokban se volt, sőt, kimondottan bunko dolog, amit csináltál.
2021. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
7%

Jaj mit vagytok ugy fennakadva?? A kerdezo nyilvan nem nezte volna vegig ha netan! megis befalta volna azt a zellert! Szerintem Apos elete egy cseppet sem volt veszelyben, szoval mundenki nyugodjon le szepen!

Ilyen poen utan, kb rogton oda szoktak adni a valodi ajandekot, gondolom a kerdezo sem akart heteket varni..

Aposek tulreagaltak. Nem kernek bocsanatot, inkabb toluk varnam ezt. Annyit tennek, hogy tudasotositanam bennuk, hogy csak szeretted volna megviccelni Apost es remeled, hogy a bornak azert orul.

A tovabbiakat rajuk biznam. Ha nem lepnek ezen tul, akkor a tovabbiakban nem koszontenem oket.

2021. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
94%

29!


Hol van ebben a poén?

2021. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!