Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az apósom? Nem...

Miért ilyen az apósom? Nem teljesen komplett?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, apósékkal elég gyakran összejárunk, mindig normális embernek hittem őket, sose bántottam meg őket, mindig kedves voltam velük, ezért is volt furcsa az ami most történt. Most volt a 65. szülinapja, gondoltam megviccelem. Nagyon utálja a banánt, ezért vettem neki egyet poénból, zeller allergiás ezért egy pár zellert is kapott. Persze a bort nagyon szereti, az lett volna az igazi ajándék, nem is akármilyen, egy elég idős minőségi bor, amit a vicc után adtam volna neki. Na mindegy, mikor átadtam neki a banánt meg a zellert anyós elkezdett cigánykodni, hogy én mit képzelek magamról, meg hogy ekkora bunkó embert még sose látott, hisztizett egy fél percig, majd az após szó nélkül fogta a táskáját, és elment haza, közben ránkcsapta az ajtót, elég erősen. Majd az anyós hisztizett vagy 5 percig, utána én is elmentem. Megmondtam a barátnőmnek hogy ezekkel a bolondokkal többet én nem találkozok, elég ideges lettem. Természetesen a bort otthagytam nekik. Nem hiszem hogy ezt kellett volna csinálniuk, sose bántottam meg őket, és amióta ismerem őket mindig segítettem nekik. Tényleg bunkóság volt ez, mint vicces? Jogos volt a reakció az öregtől meg az asszonytól? Szándék nem a sértés volt.

2021. szept. 8. 23:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 qkker1 ***** válasza:
84%

"29!


Hol van ebben a poén?"


Szerintem a kérdező másik regről, két ilyen idióta nem létezhet!

2021. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Gátá itt mindenki tisztelettudó :DDD
2021. szept. 9. 11:49
 33/51 anonim ***** válasza:
95%
Nincs eszed, kérdező, egy csepp sem.
2021. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
92%
Paraszt vagy, csoda hogy barátnőd nem akadt ki rajtad, különben te magad is elvártad volna apóstól, hogy tiszteljen téged, de neked nem kell? A barátnőd helyében kivagtalak volna mint macskát szarni.
2021. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, egy bunkó gyökér paraszt vagy.

Nem voltál vicces, poénos kicsit sem, mert allergiával nem viccelünk. (Nekem adna valaki liliomot, a szeme láttára taposnám össze.)

2021. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőd helyében, ha leöregasszonyoznád az anyámat, úgy vágnálak szájba, hogy szanaszlt röpködnének a fogaid.
2021. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
95%

"Anyós elkezd cigánykodni"

Hmm érezhető a tisztelet...

2021. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, szerintem kérj bocsánatot a párod szüleitől. És legközelebb bárkit szeretnél megviccelni hasonlóképpen, érdeklődj a szeretteinél, hogy egyáltalán vevő-e rá.
2021. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ilyen mert én megengedem. Beszéltem vele. Nem a zeller miatt volt ilyen, le se szarta magyarán, azért sértődött meg mert azt hitte az volt az ajándék, anyós reakciójából is ezt vette le, de már tudja hogy poén volt, nevetett egyet (Valószínű rajtatok is, ti vagányok, ő poénra veszi ti meg hepciáskodtok), elfogadta a bort, örült neki. Anyós meg azért volt ideges amiatt ti, de megmondta neki hogy fejezze be, nem ez volt nála a balhé tárgya. Laza ember az öreg, vegyetek róla példát, ti, akik a szemembe ilyen szavakat nem mernétek mondani,
2021. szept. 9. 13:04
 40/51 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig egy paraszt vagy.

Nekem elsőre lejött volna, hogy félreértette és nem itt anyáztam volna róluk, hanem egyből megmagyarázom telefonon és bocsánatot kérek.

Kérdező légy olyan kedves és mutasd meg a feltett kérdésed apóséknak és a barátnődnek és meglátjuk akkor is laza após lesz-e...

Anyósként én is "nevetnék" mert tudnám hogy ez a pöcs még a lányom életének része és kénytelen leszek vele még pár évig jóban lenni...

2021. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!