Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne ilyen anyossal...

Mit lehetne ilyen anyossal kezdeni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos egy háztartásban élünk,a párom én és az anyukája. Kétszintes a ház a felső a mienk,also az övé. Többször is úgy jöttünk haza munkából hogy at volt rendezve ez az, kimosta a ruhainkat stb. és ez minket eléggé zavart a párom szóvá is tette azóta ez redukalodott,de meg mindig van h észreveszunk ezt azt. (Pl leszedi a függönyt,atpakolja a növényeinket) És ez ugyanígy van a kerttel is bármit szeretnénk csinálni és megkérdezzük lehet e,nem engedi. Ha ultetek valami virágot vagy kidobja,athelyezi valami ürüggyel. Ha zoldseget ultetek ugyanez a helyzet. (Pl tavaly ültettem petrezselymet és snidlinget az ő előzetes beleegyezésével,majd egy hónap múlva kiasta hogy az nagyon terjed.) A parom munkáit is idővel eltünteti valahogy. Egyedul a fűnyírás,a gyomlalas meg az ilyesmit csinalhatjuk,de a legapróbb átalakítás is tilos kb. Persze aztán panaszkodik mindenkinek hogy nem csinalunk semmit,mindent neki kell.

Több rossz szokása van,pl feljar hozzánk reggelente, körbe járja fent az összes szobát majd elkezdi sorolni hogy ezt is ezt is meg ezt is csináljuk meg. És eléggé zavaró hogy belemaszik a privát szferankba. Próbáltuk már vele megbeszélni, de mindig kiabálás és vita a vége, meg az hogy minden amit csinal,azért csinálja mert én rosszul csinalom. A költözés egyenlőre nem opció kb 1,5 évig. Mit kene tennünk?



2022. márc. 24. 10:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi napokra elmentünk nyaralni, több helyre adtunk neki szárazat és sok vizet. Kiszolgálta magát.
2022. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz vele semmit kezdeni. Egy leuraló, pénzéhes, dirigáló típus.

Képzelem milyen lehet az ilyen, a kiszolgáltatott a betegekkel.

2022. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt bennem az,hogy spórolás miatt a szüleimmel, vagy a párom családjánál éljek.

Nincs az a pénz, hogy velük éljek.

Nem azért, mert nem szeretem őket, hanem láttam anno elég ilyen dolgot, anélkül, hogy gyerekkoromban közel lett volna egyik nagyszülőm is. ( anyukám felől már születésem előtt meghaltak, apukám felől pedig másik faluban éltek)

Lehet tovább tart saját házat venni, de miután az enyém, ahhoz senkinek semmi köze nem lesz

2022. márc. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

El kell költözni.

Az a célja.

Tegyétek meg.

Addig is zárni kell az ajtótokat.

2022. márc. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

És ha ott a ház?

Attól külön mehettek! A cicát is vinni...

Tudod, a párod apjaé a ház, nem a párodé. Még nincs jogilag köze hozzá. Tudom az anyjának sem. De most őszintén? Jó szenvedni?

Tapasztalatból mondom, költözzetek! Én is azért laktam anyóséknál mert a ferjem ragaszkodott hozzá, hogy idegennek nem akar fizetni! Azt hittem hamarább szabadulunk majd, meg tudom győzni közben.. De folyton vita lett belőle.

Végül annyira kicsináltak az anyjáék engem, hogy azt mondtam megyek akár egyedül. Az anyja az ezutáni időszakban 1szer berágott rám, mert azt adtam vissza amit kaptam és azt mondta keressünk albérletet. Én ennek nagyon örültem, hogy a fiának megadta a kezdő lökést. Boldogan költöztem. Végre nem egy olyan közegben voltam ahol folyton éreztették, hogy nekik egy senki vagyok és nyilván semmihez sem volt közöm. Ehhez úgyis álltam hozzá, hogy az övék a ház stb. De én nem akartam úgy élni, hogy azt sem tudtam kimondani ott, hogy haza megyek. Mindig azt mondtam megyek a szállásra. A családja pedig azt várta, hogy feladjam...

2022. márc. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!