Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg nagy kérés hogy ne...

Tényleg nagy kérés hogy ne nevesse ki az unokát? Megsértődni ezen?

Figyelt kérdés

Anyósom a kezdetek óta mindig kinevette a gyereket,azzal a igazi nevetséges nevetéssel, olyasmit is ami abszolút nem vicces és senki más nem nevetett azon, max ez az aranyos mosolygást kiváltó dolgokon is.


Kicsinek amikor pl elkezdett felkönyökölni hahotázás mellett nézte, most pl elkezdett beszélni totyogni is, hangosan kinevette, ez a fél perces hangos nevetés. Amúgy is ettől folyamatosan megijedt a gyerek (és ezen is nevet) szóltunk hogy ne csinálja, mindig azt mondta hogy jaj ugyan már, csak nevet rajta miért baj? Olyasmin ami nem vicces,nem értjük miért kell őszintén... És nem zavarban van, de most már a gyerek kifejezetten fél tőle és ha csinál valamit a mama társaságában fél szemmel lesi hogy mit reagál, ha kineveti onnantól inkább elvonul a gyerek, szégyenli magát pedig semmi olyat nem csinál amit kellene, csak ez a kinevetés totál elbizonytalanítja a látogatások alkalmával és már más társaságban is elkezdte ezeket a jeleket mutatni, hogy figyel mit reagálnak mások arra amit csinál, kinevetik-e, hála máshol nem és így nem vonul el, nem érzi rosszul magát, de itt betelt a pohár és szóltam mamának hogy vagy befejezi vagy hazamegyünk és volt hogy összecuccoltam a gyereket és elhoztam, telefonáláskor is ha mondtam hogy mentünk pl ringatóra és fél percig röhögött rajtunk, hogy nem tudtam megszólalni annyira nyomta, így csöndben vártam és kérdezte hogy itt vagyok? Mondtam hogy igen de én tudom min kell nevetni ennyire...

És megsértődött hogy nem visszük a gyereket inkább.


2022. ápr. 11. 13:38
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
97%

Tudom miről beszélsz anno az én nagyanyám is ilyen volt..

Folyton nevetett rajta, amikor kicsiként valamit esetlenül mondtam neki és képes volt mindenkinek előadni, hogy a ,,kis unokám ezt meg ezt mondta”. Nagyon utáltam, csak akkor még nem tudtam megfogalmazni, hogy miért.

Aztán amikor voltam kb 15 éves, volt olyan, hogy beszélgettem valakivel ott volt ő is és elkezdett nevetni azon amit mondok. Nem vagyok rá büszke utólag, de akkor nagyon ideges lettem és mondtam neki, mérgesen, hogy mi a f*szt kell mindenen röhögni, akkor meg természetesen én voltam a szemét, hogy öregségire ennyi se jár neki, hogy nevessen.

Az ilyennek az a baja, hogy nincs élete és a másikén szeret szórakozni.

2022. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy mennyi gyogyós ember van a világon.
2022. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod nem százas.

Amúgy anyámnak van egy idétlen heherészése, már azzal ki tud kergetni a világból. (Nála is semmi logika benne, hogy min heherészik, kb. azon is, hogy kemózzák az unokahúgomat).

Nem is tudom, mit csinálnék az ilyennel, mint az anyósod.

2022. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
96%
És ha te is hangosan kiröhögnéd őt? Nem amikor nevet, hanem teljesen random helyzetekben.
2022. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
96%
34-es, szerintem nem venné a lapot a kérdező anyósa, nincs azon az értelmi szinten.
2022. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
96%
35. De az ilyenek mindig felvannak háborodva, ha őket röhögik ki. Amúgy igazad van, túl sokat várok :D
2022. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem anyósodnak valami idegrendszeri betegsége van, az tud ilyet okozni. Küldjétek orvoshoz.
2022. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberként hiába küldik csak akkor megy ha akar, és gondolom nem fogja vállalni.
2022. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy valami komolyabb betegség állhat a háttérben. De mondjuk alpból szidni lényegesen egyszerűbb megoldás (főként, ha az anyósról van szó).

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
83%
39, a kerdező már leírta, hogy mas társaságban tudja moderálni magát.
2022. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!