Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem beszéltek, ez valami némajáték közöttetek? Már első alkalommal rá kellett volna szólnod, hogy ne csinálja, még nem fejeztétek be az evést!
2022. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem akkor szóltál rá, amikor nyúlt a gyerek felé, hogy nem, nem veheti ki. Éppen ebédel. Sőt, akkor kellett volna szólni, amikor az ajtón belépett és kérni, hogy most menjen el, mert etetés van, aztán alvás. Nem alkalmas a látogatás.
2022. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
96%
Miért tud bárki nálatok csak úgy bemászkálni a lakásba? Zárd az ajtót és csak akkor engejbe valakit, ha neked megfelelö.
2022. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
96%
Minek engeded be?
2022. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
98%

“Mama, etetem a kicsit, légyszíves ne vedd ki! Mindjárt végzünk, majd akkor adom.”


Kommunikáció, még ha ott akkor ideges is vagy.

2022. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
83%

És szád nincs, vagy mi van? Néma vagy? El is küldhetted volna a k*rva anyjába, de az is elég lett volna, hogy "nem, ne vedd ki, eszünk, sőt, itt se legyél, mert akkor persze, hogy ki akar jönni".

Ha meg akkor is kivette volna, elveszed tőle és kitakarítod a házból, aztán meg bezárod az ajtót. Nehogy már ő diktáljon a ti házatokban.

2022. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy tu valami vasútállomáson laktok, hogy ki-be járkàlnak hozzátok?
2022. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom ezt vagy ezerazer eljátazotta, hogy szol neki, csak a hülyéje telibe szarja.

Ne engedd be ennyiszer. Legyen határ meghúzva, hogy mikor mehet, és akárhogy toporog az ajtó előtt, ne engedd be.

2022. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
95%
Ne uralkodj magadon! Pont az a baj, hogy uralkodsz. Inkább rajta uralkodj, ha nálatok van, mert most épp ő uralkodik rajtad!
2022. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
85%

"Mama, eztán kedden és pénteken van unokalátogatás, kettőtől ötig.

Önnek is szép napot"

És ajtó becsuk.

2022. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!