Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálják az anyósok...

Miért utálják az anyósok eredendően a menyüket? Van bennük egy indokolatlan utálat.A világ legjobb nője se lenne elég jó.Leuralni,lenézni akarják, megtürt személyként gondolnak rá, még akkor is,ha a nő jóval képzettebb,szebb,gazdagabb a fiuknál.

Figyelt kérdés
Sok nővel dolgozom nap, mint nap,anyósokkal is. Ilyen indokokat hallok,hogy a lány nem elég szép, vagy túl sok ruhája van,vagy szerintük nem a legolcsóbb csempét választotta a konyhába....stb. mind olyan dolgok amikhez semmi közük. Az a lány pl. aki nem volt szépnek minősítve, százszor igényesebb pl. mint az itélkező anyós pocakos, kopasz, fogatlan, gombás körmű fia.
2023. márc. 15. 00:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert irigyek, féltékenyek rájuk. Ennyi!


Úgy érzik, hogy elvette tőlük a fiacskájukat, aki meg akárhogy néz ki, de minimum egy milliomos hercegkisasszonyt érdemel.

2023. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy ez valami régi szokás? Olvastam valahol, hogy régen a menyecske a férfi házához költözött, ahol az anyós,após is lakott és ott egyfajta ingyen cseléd lett. Mindent el kellett tűrjön a ház asszonyának, meg is verhették? Mivel ő volt alul a ranglétrán. Ez maradhatott fennt ilyen formában? A bántott menyekből aztán bantalmazó anyósok lettek s így tovább?
2023. márc. 15. 00:11
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egy aldott jo anyosom van, szerencses vagyok.

De eddig akarhany munkahelyen dolgoztam es esetleg tobbsegeben 50-es nok voltak a munkatarsaim, hat az BRUTALIS volt. Teljesen kicsinaltak.


Szoval valami van a nokkel igy idosebb korukra, egyszeruen megzavarodnak.

Mondom ezt ugy, hogy en is no vagyok. Most vagyok 25, remelem nekem nem ez lesz a sorsom...🙈

2023. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem bőven van sok aki nem utálja.
2023. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
19%

Nem tudom de anyámnak a kb 20 közül egyetlen egy tetszett/kedvelt és mindig igaza volt…már a kapcsolat elején meg mondta hogy azzal a lánnyal én jól jártam e vagy nem…még azt is előre meg tudta mondani néha hogy lesz vége.


Az az egy akiről beszélek…tényleg az volt a legjobb, jól főzött, dolgozott, nem várta hogy eltartsam, szeretett, nem volt egy hülye k..a, mindig vett nekem valamit…és anyámmal is végig a máj napig jóba van (mellesleg velem is) csak nem vagyunk együtt.

2023. márc. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
11%

Szóval hülye az összes anyós, a férfiak "pocakos, kopasz, fogatlan, gombás körmű", veled meg minden ok, természetesen....

Van egy rossz hírem, kérdezgess embereket, mi a véleményük rólad.....

2023. márc. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
#6 Feleslegesen támadod a kérdezőt, egy valóban létező jelenségről ír.
2023. márc. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az első "anyósomnak való" nagyon szeretett, soha nem bántott meg, mindig szépen beszélt hozzám, nagyon aranyos volt, csak a fia volt egy pöcs.

A mostani párom anyukája meg kibírhatatlan, teljesen hülyének néz, sokszor megalázóan viselkedik, mindezt ilyen ártalmatlan stílusban teszi. Nagyon sok példát tudnék írni, amikor feldobja a labdát és szinte várja, hogy feldühíthessen vagy lecsapjam a labdát. Soha nem reagálok rá, ez láthatóan frusztrálja és zavarja is, mindig csak helyeslek és mosolygok. Egyszerűen nem megyek bele a hülye játékaiba, otthon ül egész nap, unatkozik, mi meg dolgozunk és gyereket nevelünk, nem érek rá ilyenekre.

2023. márc. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

Az én anyósom szeretett engem.


(Ha a nő szebb, képzettebb és gazdagabb a fiúknál akkor egy balek hogy hozzáment. Tudom, a szerelem 🤪)

2023. márc. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Kellemetlen dolog anyósnak és menynek lenni is.
2023. márc. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!