Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez,vagy én vagyok a...

Normális ez,vagy én vagyok a bolond?

Figyelt kérdés
Párommal évek òta együtt vagyunk de még nem lakik nálam úgy rendesen,csak mostanában többet van nálam.Az anyósom volt már a hàzamban 1x egy éve,most pedig szeretne megint jönni a nővérével és annak az unokàjàval együtt,de akkor,mikor én éppen dolgozni fogok,csak párom lesz ott...engem ez zavar,említettem is,de mintha a falnak mondtam volna.Szerintem úgy illene csak menni oda,ha én is otthon vagyok, mint a ház egyedüli tulajdonosa.
2023. júl. 25. 05:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
ha a párod leuralja a kecod es sajátjakent kezeli mintha közöd se lenne hozza ne is várj sokat.
2023. júl. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a párodhoz mennek??
2023. júl. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Páromnak nincsen lakása,ő ott lakik az anyukájánál, pont ez a fura.Heti 2-3 napot van nálam.
2023. júl. 25. 05:40
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
hát kulcsit ne adj neki szerintem, a végén kitúr a saját házadbol.
2023. júl. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Páromnak van kulcsa évek òta,de nem is ő akarta egyébként, hogy jöjjenek a rokonai,csak úgy kijelentették,hogy ők jönnek...
2023. júl. 25. 05:41
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
Hát én ezt is biztos nem hagynám. Gyanús, fura, és elég tapintatlan a részükről. Hozzád azért kellene menjenek, hogy hozzád menjenek; így csak a lakásodra pályáznak, már csak a miért a kérdéses. De én inkább nem várnám meg, míg kiderül... Ki tudja, mire mész majd haza.
2023. júl. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Először úgy volt,hogy majd szerdán jönnek.Mégörültem is,hogy akkor majd főzünk valamit stb.aztán jelentették ki,hogy csütörtök,én ugye aznap dolgozom egész nap,amit mondtam is nekik."Nem baj az,attól mi mehetünk" ez volt a válasz.Pàromnak is jeleztem,hogy ez ìgy nekem nem tetszik,mert pofátlanságnak tartom,dehát...az anyukája szent sajnos.
2023. júl. 25. 05:46
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

"az anyukája szent sajnos"

Neked meg legyen a lakásod szent, meg a magad által felhúzott határok.

Ne hagyd, kérdező, ez nagyon red flag. Látszik a megfogalmazásodból, hogy nem vagy egy nagyon domináns személy, de süt a helyzetről, hogy rosszul fogsz járni ezzel az egésszel. Húzd meg a határt. Próbáld kedvesen elütni, pl:

"Ó, de kár, hogy akkor dolgozok! Akkor majd talán legközelebb, esetleg jövőhéten? X és Y napon szabad vagyok például, és akkor főzhetünk valamit,stb"

2023. júl. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
10%

De miért baj ez neked?

Félsz hogy ellopnak valamit? Vagy van valami rejtegetni valód?

Ha szereted a párodat és komolyan is gondolod vele akkor szerintem ez nem lehet gond ha beugrik hozzá az anyja.

2023. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
De nem csal az anyja,hanem a nővére meg annak az unokája is.Heti 4-5 alkalommal együtt vannak,hisz nem nálam lakik párom pont ez a gond...ha ott laknak oké,de minek látogatjàk meg nálam mikor én ott se vagyok?A párom nem velem él.
2023. júl. 25. 05:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!