Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez,vagy én vagyok a...

Normális ez,vagy én vagyok a bolond?

Figyelt kérdés
Párommal évek òta együtt vagyunk de még nem lakik nálam úgy rendesen,csak mostanában többet van nálam.Az anyósom volt már a hàzamban 1x egy éve,most pedig szeretne megint jönni a nővérével és annak az unokàjàval együtt,de akkor,mikor én éppen dolgozni fogok,csak párom lesz ott...engem ez zavar,említettem is,de mintha a falnak mondtam volna.Szerintem úgy illene csak menni oda,ha én is otthon vagyok, mint a ház egyedüli tulajdonosa.
2023. júl. 25. 05:28
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném.
2023. júl. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond, ez tényleg fura és kellemetlen. Még ha nálad lakna a barátnőd, és azért mennének oda meglátogatni, az érthető lenne. De így...
2023. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a pároddal, ne hagyd annyiban! Tök jó, hogy figyelmes vagy, de ne legyél papucs! Sajnos az én öcsém összejött egy kontrollmániás libával, nem húzta meg az elején a határokat a nagy szerelemtől, most ne tudd meg, milyen xar helyzetben van, és a nő már olyan szinten leépítette az önbizalmát, társadalmi kapcsolatait, hogy teljesen kiszolgáltatottá vált.

Jegyezd meg, hogy a te akaratod ugyanolyan fontos, mint az övé. Ha nem sikerül kompromisszumot kötni, akkor valamelyik félnek engedni kell, ebben az esetben ne te legyél az, mivel a te házad.

2023. júl. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
67%

Elsőre is pevágtam, hogy srác vagy.



Már miért ne lennél együtt egy anyuci pici fiával?


Nem laktok együtt, holott évek óta együtt vagytok..


Ha nem lakok a másiknál, akkor evidens , hogy nem hívok vendéget, akkor pláne nem ha otthon sincs a párom.. és teljesen mindegy haver vagy az anyám és a rokonság..


Nem is értem ha hetente többször van otthon, miért is kell az anyjának meg a rokonságnak meglátogatni?

2023. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
63%
Pevágtam - levágtam
2023. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Hát ez az,amit én sem értek.Az anyukája làtta milyen a hàzam,az ő nővére kíváncsi a házra...de nem latogatòközpont a hàzam.Mùlthéten ott lett volna a lehetőség,hogy bogràcsozzunk az én szüleimmel együtt.Az nem volt jò,akkor nem értem.Az anyukája nem dolgozik most két hétig,a nővére meg nyugdíjas.Ha egy nappal arrébb tennék,nem lenne gondom vele,mert otthon lennék délutánig.Azt sem igazán tudom,mit tudnak ott csinálni,hiszen a város nem érdekli őket,a házamnàl meg mit akarnak,játszani a kutyámmal?
2023. júl. 25. 07:27
 27/45 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Pajtás! Légy férfi! Húzd meg a határokat, ha még eddig nem tetted, mert hamarosan papucsot faragnak Belőled!


A tulajdonos Te vagy, az illem is úgy diktálja, hogy otthon legyél. Kerek-perec mondd el, hogy mit, és hogyan szeretnél, amihez a jövőben is tartsák Magukat!


Valóban elég nehéz dolog, de sajnos az emberek, és főleg a családtagok nem mindig értenek a szép szóból, és emiatt bizony néha bele kell állni a konfliktusokba, hogy később nyugtod legyen.


Ez mind saját tapasztalat, hét-nyolc éve Nekem is végig kellett csinálnom ezt, azóta béke és nyugalom van.

2023. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj ettől a szemtelen bandától... Biztos nem engednem be őket az otthonomba. Pofátlanság netovábbja.
2023. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éltek együtt és házasok se vagytok, nincs anyosod és nem is kell hogy a nőd családja oda menjen
2023. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Szakits a paroddal
2023. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!