Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez,vagy én vagyok a...

Normális ez,vagy én vagyok a bolond?

Figyelt kérdés
Párommal évek òta együtt vagyunk de még nem lakik nálam úgy rendesen,csak mostanában többet van nálam.Az anyósom volt már a hàzamban 1x egy éve,most pedig szeretne megint jönni a nővérével és annak az unokàjàval együtt,de akkor,mikor én éppen dolgozni fogok,csak párom lesz ott...engem ez zavar,említettem is,de mintha a falnak mondtam volna.Szerintem úgy illene csak menni oda,ha én is otthon vagyok, mint a ház egyedüli tulajdonosa.
2023. júl. 25. 05:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan eligazítanám a kisasszonyt a családjával együtt. Tényleg cseréltess zárat, mert képes lesz a szent anyját meg a többit odavinni nézelődni. Pofátlan a csajod is, meg a családja is.
2023. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Sunyiba valahogy tedd magad szabaddá csütörtökre, hogy a nő ne tudjon róla.

Aztán lesz pofáraesés. :D

Zárat cseréltess!

Védekeztek? Ezek a kecódra pályáznak, ügyelj, hogy fel ne csináltassa magát, már így is te tartod el!

2023. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik, hogy zavartalanul körül akarnak nézni nálad. Ezt ne hagyd. Mondd meg a barátnődnek, hogy ragaszkodsz ahhoz, hogy otthon legyél a látogatás idején. A nagy kérdés ezek után az, hogy elfogadja-e a helyzetet, vagy kijátszik a hátad mögött.
2023. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek lenne ott a párod? Ha nem is vagy otthon? Határozottan megmondod, hogy nem vagytok házasok, semmi keresni valója a házadba úgy hogy nem vagy otthon. Én se engednék a házamba idegeneket, úgy hogy nem vagyok itthon!!!
2023. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod, hogy akkor szivesen latod oket amikor te is otthon vagy. Jojjenek valamelyik olyan napon. A te hazadba akkor rngedsz be latogatot, amikor te akarod. Nem eltel egyutt, a parod vendeg nalad, akkor latogassak amikor egyutt vendeget tudtok fogadni. Pont. Udvariasan es hatarozottan elmondod a parodnak, hogy beszelje meg a rooonaival.
2023. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!