Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez,vagy én vagyok a...

Normális ez,vagy én vagyok a bolond?

Figyelt kérdés
Párommal évek òta együtt vagyunk de még nem lakik nálam úgy rendesen,csak mostanában többet van nálam.Az anyósom volt már a hàzamban 1x egy éve,most pedig szeretne megint jönni a nővérével és annak az unokàjàval együtt,de akkor,mikor én éppen dolgozni fogok,csak párom lesz ott...engem ez zavar,említettem is,de mintha a falnak mondtam volna.Szerintem úgy illene csak menni oda,ha én is otthon vagyok, mint a ház egyedüli tulajdonosa.
2023. júl. 25. 05:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Határhúzás! Ne emlísd, hanem jelensd ki, hogy nem. A barátnőd is csak vendég ott, nem engedhet be másokat. Ha otthon vagy és neked is jó akkor igen, de amúgy nem és pont. Ha megsértődik valaki ezen az az ö baja. Ha ezt sem érti meg akkor kérd vissza a kulcsot. Hiszti lesz, de megkell húzni a határokat, ő ott egy vendég még csak. Anyámnak is van a mi házunkhoz, nekem is az övéhez, de soha nem jutna eszembe sem a férjemnek csak úgy bemenni! Nekik sem hozzánk. Pláne vendégekkel.
2023. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hallod, én még a barátnődtől is visszakérném a kulcsot, ha ezt komolyan gondolja. Az otthonod nem közös otthon, egyelőre ő is vendég nálad, mi a francot akar odamenni a nagynéni, meg az unoka? Nem múzeum, hogy nézelődjön, hogy mi mindened van! Jöjjön akkor, amikor vendégségbe hívják! És ez a barátnődre, meg a pofátlan rokonaira is áll! Ha ezt a barátnőd nem érti meg, és anyuci a szent, akkor nem bíznék meg benne annyira, hogy legyen kulcsa az otthonomhoz, és jöjjön ő is csak akkor, ha hívod. Bakker...a végén még a hátad mögött vinné oda a bunkó csürhét...Engem ez nem hagyna nyugodni, az én életemen ne csámcsogjon egyik se, és nem is szeretnék azon parázni, hogy amikor dolgozok, ki-mit művel az otthonomban...
2023. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal kérd vissza a kulcsot a nőtől, mert ez képes a hátad mögött odavinni a pofatlan rokonait.

Ki tudja mire készülnek?

2023. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a hozzászólásokat, ezért bocs, ha volt már kérdés: Anyós testvére és annak az unokája miért nem anyósékhoz mennek?
2023. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
88%
Most látom, te vagy a férfi, ne legyél már ilyen puhapöts.
2023. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Pfhuuu

Emlékszem mikor még együtt voltam az exemmel akkor az anyjáék egyszer bejelentették, hogy akkor ők eljönnek hozzánk. Konkrétan idegrohamot kaptam legbelül, mert úgy éreztem, hogy a saját házam felett uralkodik. Akkor jó csicska módjára képes voltam kussolni és még jópofát vágni az egészhez de ma már máshogy csinálnám.

2023. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Tehát évek óta együtt vagytok, de össze sem költöztetek, ÉS kisajátítaná a kecódat.


Én már rég kivágtam volna, az is fix.

2023. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
93%
26, le akarják csekkolni a házadat, hogy milyen, mennyit tudnak ők kinyerni ebből az egészből, de mivel mindenhova be is akarnak nézni, feltúrni az egészet, ezért akkorra időzítik, amikor nem vagy ott. Ne engedd.
2023. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Hova gondolsz ***** válasza:
100%

Nem kell itt kulcsot visszakérni,(le is másolhatta) hanem lecseréled a zárat, és kész.

Nagyon pofátlan dolognak tartom az ilyen erőszakos embereket, hogy az mindegy, hogy te nem vagy otthon a saját lakásodban, ők akkor is mennek.

2023. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Hova gondolsz ***** válasza:
100%
javítás:Nagyon pofátlannak tartom az ilyen erőszakos embereket.
2023. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!