Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan béküljek ki anyósommal ?

Hogyan béküljek ki anyósommal ?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy háztartásban vagyunk . A párom nagyon jó viszonyt ápol vele és szegényt nagyon megviseli hogy mi nem vagyunk jóban . Én úgy érzem nem követtem el semmit ő irányában hogy ne szóljon hozzam de a fiának azt beszéli folyton hogy én mennyire bunkó vagyok és hogy tiszteletlen . Miközben úgy érzem megadom a tisztelet és minden egyéb mást is . Nem vagyok lusta lány mindig csinálok segítek valamit . Viszont nagyon sajnálom hogy szegény párom issza meg a levét mert ő nem tehet róla . Tegnap beszélgettem vele és rájöttem hogy tényleg én megpróbálok nyitni anyósom felé még ha nehéz is mert ő nagyon makacs . Barátom szerint nem haragszik es nem utal csak nem tetszik neki a viselkedésem .

Hogyan miként kezdjek el beszélni vele vagy hogyan ?

Ráadásul úgy hogy teljes mértékben nem érzem magam hibásnak ezért sem értem miért kérjek tole bocsánatot viszont nem szeretném ha emiatt a párom rosszul érezné magát mivel nagyon szeretem őt

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves választ !



2023. júl. 31. 13:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%

Mi változott a viselkedésedben egy hónapja?


Mi nem tetszik a viselkedésedbe, azon próbálj változtatni.


És a "segítek valamit"-szóval a mama mos,főz, takarít a pici fiára meg még rád is, és néha meg elmosogatsz???

2023. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván a tke kivan, hogy az életképtelen gyereke odacuccolt téged is.


Bocs, nem ellened szól, de én nem is engedném hogy a gyerekem párja hozzánk költözzön.

Nem bunkóságból, hanem mert van saját életem, amibe egy harmadik ember napi szintű kerülgetése nem fér bele.

2023. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Végülis elmondta ma a problémát. . Azért haragszik mert volt egy nap amikor csak ültem a konyhába és olyan csúnyán néztem hogy szerinte ez nem normális hogy egy családtag így nézzen a másikra és biztos hogy a fiával veszekednek . Meg hogy én elvileg nem segítek semmit . Meg hogy nem veszem észre magamtól a munkát meg ilyesmi
2023. aug. 1. 18:08
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#23 és erre mit regáltál te kamugép?
2023. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Miért lennék kamugép ?

Elmondtam neki hogy én jogosan reagáltam úgy és hogy elfogok költözni onnan ha nem szívlel . Azt is elmondtam hogy nem értem a problémáját mikor én mindig mindent megcsinálok . Reggel elmegyek dolgozni aztán haza erek és nem áll meg az élet . Mindig csinálok valamit . Van hogy pihenek de azert mert két nap megyek 12 órában aztán kettőt pihenek . Nyilván valóan nekem is kell pihenni fáradt vagyok én is. Ha megérti meg ha nem nem

2023. aug. 1. 21:04
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból: milyen készültségi állapotban van az új beköltözendő lakás vagy ház, és kinek a pénzéből épül, kinek a nevén? Mióta laksz a párodéknál? Mióta vagytok együtt?
2023. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ha már így kérdezel akkor édesapám hazát örököltem mivel egyke gyerek vagyok és páromnak nagyon tetszett hogy jó helyen van és megbeszéltük hogy újítunk rajta ahogy nekünk tetszik . A párom és az én pénzembol készül természetesen . A paromeknal 1 éve elek akit ok szerettek volna hogy költözzek oda és 5 éve vagyunk együtt
2023. aug. 1. 21:16
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
És csak most egy hónapja haragudott meg rád a párod anyja?
2023. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen . Vagyis korábban is voltak vitáink de rendbe jött hamar most valahogy nem
2023. aug. 1. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!