Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan béküljek ki anyósommal ?

Hogyan béküljek ki anyósommal ?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy háztartásban vagyunk . A párom nagyon jó viszonyt ápol vele és szegényt nagyon megviseli hogy mi nem vagyunk jóban . Én úgy érzem nem követtem el semmit ő irányában hogy ne szóljon hozzam de a fiának azt beszéli folyton hogy én mennyire bunkó vagyok és hogy tiszteletlen . Miközben úgy érzem megadom a tisztelet és minden egyéb mást is . Nem vagyok lusta lány mindig csinálok segítek valamit . Viszont nagyon sajnálom hogy szegény párom issza meg a levét mert ő nem tehet róla . Tegnap beszélgettem vele és rájöttem hogy tényleg én megpróbálok nyitni anyósom felé még ha nehéz is mert ő nagyon makacs . Barátom szerint nem haragszik es nem utal csak nem tetszik neki a viselkedésem .

Hogyan miként kezdjek el beszélni vele vagy hogyan ?

Ráadásul úgy hogy teljes mértékben nem érzem magam hibásnak ezért sem értem miért kérjek tole bocsánatot viszont nem szeretném ha emiatt a párom rosszul érezné magát mivel nagyon szeretem őt

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves választ !



2023. júl. 31. 13:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

A faszid hozzaallasa alapjan en maris elkoltoznek, akar haza a szuleimhez is. Azt majd honapok mulva odakoltozhetne, amikor alkalmas vagy meltoztatik. Igazi mama kicsi fianak tunik.

Sok bajod lesz meg vele sztem, nem all ki melletted egyaltalan, a leiras alapjan legalabbis.

2023. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Anyósjelölt most mindent bevet, hogy szétcsessze ezt a kapcsolatot, hiszen a finisben vagytok!! Mindjárt el fogtok költözni!! Mindent be fog vetni, elhiheted..
2023. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg tőle, hogy mi nem tetszik a viselkedésedben!

Beszélgessetek!

Ha ezt nem tisztázzátok, akkor soha nem lesz béke!

2023. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Fú, de nagy baj van körülöttetek, kislány!

"Azt mondta a párom ..." Ki neked a párod? Az apád? A főnököd? A földesurad? Neked a párod nem adhat semmilyen utasítást, mert két egyenrangú felnőtt vagytok!

Csak 1 hónapja ez a helyzet. És előtte mi volt? Pár hónap múlva kész a ház. Biztos vagy te abban? Nem lehetsz biztos!

" mert te laksz náluk". Nem, te nem ingyenélő vagy az anyósnál, hanem a párod párja. Ő akarta, hogy odaköltözz, nem te. Neked volt lakóhelyed. Nem neked tesz szívességet az anyja, hanem kettőtöknek, hogy együtt tudjatok élni. A fiának is. Én a helyedben (szerintem a válaszadók közül többen) szépen visszaköltöznék oda, ahonnan jöttem, még a szülőkhöz is, bár az nem az igazi. Mondanám, hogy és külön élve várnám az új lakás beköltözhetőségét, de valójában nem. Ez a férfi téged nem szeret. Az anyját szereti. Ebből nem lesz jó kapcsolat, és még az anyja is áskálódni fog akkor is, ha már külön laktok. Egyáltalán mindkettőtök pénze benne van az új lakásban? Szakítani lenne célszerű, lesz még jobb is.

2023. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%

Az előző válaszadóknak teljesen igaza van. Én nagyon hasonló cipőben jártam, mint most te, korábban anyósomnàl laktunk. Mindenbe beleszólt, irányítani akart, irígy volt. Ha kedves voltam vele, még magasabb lovat adtam ezzel neki és utána nekem lett rosszabb. Egyébként meg mindenért megsertődott. A férjem értem sem mert kiállni, félt szólni az anyjának. Egy idő után rájöttem, hogy az anyós házába nekem sose lesz jó, így amint tudtunk elköltöztünk. Azóta sokkal jobb minden, nem tartjuk vele a kapcsolatot.


Miért aggódsz a párod miatt? Vele legyél kedves, szeresd őt és kész. Anyóssal meg tartsd meg a három lépés távolságot.

2023. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
32%
Na és boldog házasságban élsz, 15-ös? Egy olyan férjjel, aki jobban retteg az anyjától, mint amennyire szeret téged?
2023. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogjuk rá. :-)
2023. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj! Én is dobbantottam 4 év után, bár mi ketten laktunk csak. De így is anyuci volt az első! Miben kéne engedned? Esetleg hagynod kéne, hogy az ökör anyja irányítson és rátelepedjen a kapcsolatotokra? Ha elköltöztök és kiderül, hogy nem szakad le az anyjáról akkor készülj fel a pokolra! Hidd el, tapasztalatból mondom. 4 évig csináltam, bele is őrültem!
2023. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak annyi aa baja hogy odaköltöztél a nyakára. Én se lennék boldog, ha a megszokott életem felborítaná egy idegen. Igen, neki te idegen vagy.
2023. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha ő nem akar békülni akkor sehogy.
2023. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!