Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig lehet ezt eltitkolni?...

Meddig lehet ezt eltitkolni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A gyerkőcömről már lassan 1 éve tudjuk, hogy autista.

A családban mindenki be van avatva, kivéve apósom.

Ő daganatos beteg és anyósom arra kért, hogy ne mondjuk el neki a gyerkőc állapotát, mert az visszavetné apósomat a gyógyulásban. Érzelmileg ígyis ki van készülve.

Én ezt megértettem.

Viszont, ahogy nő a gyerkőc egyre több tünete van, egyre feltűnőbb, hogy másként fejlődik.

A rokonok szeretnének velünk találkozni, de mi nem veszünk részt semmilyen eseményen, hisz a gyerkőc nem érzi jól magát idegenek között. Még a játszótérre sem megy be, ha màs gyerek ott van. Boltba sem hajlandó bemenni.

Apósom pedig nem érti, miért nem megyünk a rokonokhoz és zokon veszi, hogy ennyire távolságtartóak vagyunk.

Lassan oviba megy a gyerkőc (speciális ovi), majd arról is hazudjak, hogy hová jàr, nehogy kiderüljön az igazság?

Én màr nagyon bele fáradtam ebbe a hazudozásba. Érzem, hogy ez màr nem tartható sokáig.

Viszont anyósom és a férjem nem akarják elmondani apósnak az igazat. Részben megértem, mert tényleg nagyon labilis érzelmileg...

De meddig lehet ezt eltitkolni?

Én màr olyan rosszul érzem magam emiatt.



2023. júl. 31. 15:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Arról meg már nem is beszélve, hogy vajon após hogy fogja magát érezni X év múlva, mikor kiderül, hogy az egész családja hazudott neki éveken keresztül. Az nem fog megártani az érzékeny lelkének?? Anyós se 100as komolyan.
2023. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!