Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom eltitkolni...

Hogyan tudom eltitkolni felnőtt gyermekeim előtt, hogy hamarosan elhagyom őket?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy nagy valószínűséggel már eléggé előrehaladott, agresszív daganatom van. Az orvos kezeléseket ajánlott, de őszintén megmondta, nagyon kevés esélyem van. Még nagyon sajnálom magam, de százszor jobban a gyerekeimet, akiket nagyon szeretek, és ők is engem. Tudom, hogy mindent elkövetnének, hogy rávegyenek a műtétekre, kezelésekre, de én inkább szeretném az utolsó időmet még velük tölteni, hogy legalább még néhány hónapig ne bánkódjanak. Most kicsit össze vagyok zavarodva, el vagyok keseredve. De hétvégén jönnek, anyák napja lesz...

A férjemnek elmondtam, őt is megviseli, de megígérte, hogy segíteni fog, és támogat mindenben. (Állandóan sírhatnékom van)


2022. ápr. 26. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne eltitkolni?Felnőttek a gyerekeid, nem ovisok.Joguk van tudni.
2022. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Még nem. Rengeteg bánatot, fájdalmat okozna nekik.
2022. ápr. 26. 22:15
 3/75 anonim ***** válasza:
80%
Mond el nekik, mert utána azon fogják rágni magukat, hogy lehetett ilyen szemmétláda, hogy nem mondta el nekünk az igazat. Én biztos rágnám rajta magam.
2022. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sajnálom, sok erőt kívánok, amennyit csak lehet. Én a helyedben elmondanám, hogy nekik is legyen idejük emészteni a történteket és a döntésedet, ha végleges. Na meg tényleg felnőttek, nem korrekt eltitkolni előlük.
2022. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
24%

Mivel ígyis kevés időd lehet, nem érdemes azzal tölteni, hogy gyászoljátok egymást. Ha az öröklési viszonyok nem egyértelműek akkor közjegyzővel még életedben osszál szét mindent vagy közvégrendelkezz.


Aztán ha ez megtörtént akkor:


Szerintem totál vonatkoztass el ettől, és 100%-ig számold fel a jelenlegi életed a kapcsolatokat kivéve, és mindent tegyél meg amit eddig az életben kihagytál és kövess el mindent, hogy a szeretteid is ott legyenek veled, legyen az egy jó nagy ebéd, egy hétvégi kiruccanás párizsba vagy akármi.


Legyen mivel telerakni az emlékoldalt a fészbukon.


Te döntesz!

Az óra ketyeg.


Nagy kalappal!

2022. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem, attól nem tartok, hogy szemétládának fognak tartani. Hamarosan úgysem fogom tudni titkolni, de most nekik is vannak problémáik, nem szeretném még az én bajommal is terhelni őket.
2022. ápr. 26. 22:34
 7/75 anonim ***** válasza:
88%

Ne titkold el, de ne anyák napján mond el.

Hidd el, sokkal nagyobb fájdalom az, ha váratlanul éri őket, mert úgy fogják gondolni, hogy tehettek volna érted, tölthettek volna veled több időt, és nem fogják tudni megemészteni, hogy kihagytad őket. Nyilván az egészségi állapotod is romlani fog, a végtelenségig nem tudod titkolni.

Neked is kell egy kis idő míg megemészted, egyáltalán végiggondolod, hogy valóban nem akarsz -e kezelést. De ha már tudod, hogy melyik úton indulsz, akkor oszd meg velük!

2022. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
95%
A kevés esély is több mint a nulla! NE ADD FEL!!!!!
2022. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
68%
Azért fogadd el a kezelést, mert fájdalomcsillapító hatása is van. Szóval ha nem fogadod el, durván szenvedhetsz. Nem lesz fáklyásmenet, ha kilépsz a kezelési metódusból. Nem fogod attól jobban érezni magad, sőt.
2022. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
97%
9-es Attól, hogy valaki invazív kezelést nem kér, attól még fájdalomcsillapítót kapni fog.
2022. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!