Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal együttélni?

Anyóssal együttélni?

Figyelt kérdés
Együtt egy telken, vagy akár egy házban élnétek együtt anyóssal?

nov. 9. 11:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Telken igen, házban nem. Ugyan még csak anyós meg após jelöltek, de imádom őket. Engem nem zavarna ha közel lennének, így is elég sokat találkozok velük, faterral még horgászni is járunk kettesben
nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Én egy rövid ideig éltem anyósékkal és nem volt gáz, de az én anyósom egy tündér
nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Soha.
nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondják, az a jó távolság, ha anyós papucsban nem tud átjönni.

Nos, igaz.

nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
1 km-re laknak, az már elmegy szódával. Egy telken senkivel nem élnék a családból.
nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Lakásban él velünk 23 éve. Nekünk megy az együttműködés, intelligencia kérdése, semmi más.
nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az 5-ös írja. Egy telken sem senkivel, még a szüleimmel sem, pedig imádtam őket és ők is engem és a felségemet is. De nem akarok másokhoz alkalmazkodni, nem akarok mindenben egyeztetni, ami a telken/kertben történik. Mit ültethetek, hova, mikor és kivel csináljak kerty partyt, ha valamit csinálni akarnak a kertben, de nekem az nem tetszik, hogyan mondjam meg nekik, stb. Persze vannak emberek, aki között ez müködhet, de hosszú távon biztos, hogy elkerülhetetlen némi súrlódás és kellemetlenség.
nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

#6 szerintem ez be intelligencia kérdése.

Van az úgy hogy két okos ember nem jön ki egymással.

Az anyóssal való kapcsolat meg általában ritkán jó annyira, hogy együtt is lehessen élni.

nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
27%
8, kollégával is együtt dolgozol akkor is, ha nem jöttök ki egymással. Ennek a kezeléséhez kell az intelligencia...
nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

9, szerintem nem ugyanaz, együtt élni vagy együtt dolgozni valakivel.

A munkahelyed otthagyod, ha annyira rossz a helyzet, vagy nem szólsz hozzá.

De otthon ezt nem teheted meg, vagy ha igen, boldogtalan leszel otthon, és a többi hozzátartozó emiatt, aminek nem túl sok értelme van.

nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!