Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal együttélni?

Anyóssal együttélni?

Figyelt kérdés
Együtt egy telken, vagy akár egy házban élnétek együtt anyóssal?

2023. nov. 9. 11:50
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%
Hááát… :) Nagyon meg kell gondolni. Ha már jó ideje tart a kapcsolat és minden rendben van, szinte anyai vagy baráti a kapcsolata Veled, akkor ha úgy hozza a családi élet, hogy hasznos/szükséges, meg lehet próbálni. Két típusú anyós van, az egyik ugye, aki nem tudja elengedni gyermekét (általában 1 fiús anyukák, tisztelet a kivételnek!) és csak a rosszat keresi gyermeke párjában… és van a normális, aki el tudja engedni érzelmileg a gyermekét és reálisan, 1 lépést hátralépve segíti a fiatalokat, amennyiben szükség van rá. Sajnos nekem rossz tapasztalatom van, de örülök annak, ha mások szerencsésebbek és nekik beválik. Nekünk nem jött össze :(
nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%
Nincs bajom anyósommal, rendes, nem szól bele semmibe, de nem laknék vele 1 telken se, nemhogy 1 házban... nem egészséges.
dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éltem anyósjelölttel pár évet, de inkább soha többet még akkor sem ha a mostanit kedvelem. Mert akkor mindenbe bele van szólva, én szeretek sütni-főzni így osztozni kellene a konyhán, ha lenne gyerek akkor inkább a saját anyám segítségét kérném, mint az anyósét. Szóval én csak a párommal laknék, viszont a mi esetünkben nem lesz könnyű, mivel ő nagyon ragaszkodik az anyjához 33 évesen is.
dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Még ha őszintén jóban lennénk sem szeretnék, se egy házon belül még egyszer, se egy telken...

Mások vagyunk, amik engem zavarnak őket nem. Rend, takarítási szokások ilyenek. A többiről nem is beszélve. Én laktam náluk, mert állandóan az albérlet ellen pumpolta a fiát. Aztán hát a fia meg nem akart velem jönni albérletbe mert otthon olcsóbb. Olcsóbb volt, de az a sok szomorúság... Örökké bánni fogjuk mindketten, hogy nem albérletbe mentünk legalább hamarább. Olyan rossz volt az egész NEKEM, hogy sosem tudtam kimondani, hogy haza megyek. Mindig csak azt mondtam a szállásra megyek. Szóval nem. Ezt is bánjuk, ezt a 2 évet. Én nagyon, de ő is mert fejire varrtam hogy miatta veszekedtünk ennyit, mert fontosabb volt a "kényelem" ami nem is volt isten igazából! S ez sajnos így volt. Érdekes, nem veszekszünk amióta eljöttünk és letisztáztuk hogy el lett cseszve azzal, hogy annyira otthon akart maradni. A semmiért.

febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz amiert én együtt laknék anyósommal,nem hogy anyósommal de még a szüleimmel sem,legyen meg mind ketőttől a két lépés távolság.
márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kb 7-8 honapig laktunk anyosekkel.

Nem azert nem laknek ott megegyszer mert nem birom oket hanem mert nem idegenekkel akarok lakni. Oket megsem ismerem annyira jol mint a felesegemet.

Egy telken meg nem tudom hogy lehetseges mert 1 telken 1 haz van. 1 epuletben sem jo lakni masokkal, akkor sem ha kulon bejaratu.

Az nem zavarna ha a szomszedban laknanak.

márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!