Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós nevezheti magát családta...

Darius- kérdése:

Anyós nevezheti magát családtagnak, ha a lánya meghalt?

Figyelt kérdés
A lány az, akit elvettem volna, ha nem hal meg röviddel a szülés után. Röviden: de az anyja még mindig gyakran jön át hozzám, engem pedig a gyakran zavar, mert nem szól előre soha. Sokszor örülök annak, ha jön. Szóltam, de azt mondta családtag, így nem kell szégyelljem, ha pl. le vagyok vetkőzve, részeg vagyok stb. A viselkedésével ezentúl nincs probléma, meg kedveljük is egymást. A lányom az unokája. Tehát nincs szívem megbántani, de csökkenteni akarom a jöveteleit. Egyelőre nem jutott eszembe semmi jó ötlet. A macskát néha kirakja, volt amikor ráhúzott a seprűvel erre a perzsa macskára.

nov. 29. 01:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen hülye kérdéseket hogy tehet fel valaki aki gondolkodik?
nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
90%
Családtag se jöjjön bejelentés nélkül. Úgyhogy mondhatod neki, hogy persze, családtag, de más lakásába nem megyünk úgy, hogy nem tudsz róla előre.
nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
94%
Igen. A nagymama egyértelműen családtag. íNem is értem, hogy merült fel benned, hogy nem. Neked ugyan csak anyós, de a lányodnak ő a nagymamája.
nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
96%
A gyereked vér szerinti nagymamája egyértelműen családtag és ha ő úgy ítéli meg, hogy jelenleg nem vagy alkalmas a gyereked felnevelésére (mert pl. sűrűn részeg vagy), akkor akár gyermekelheyezési pert is indíthad ellened az unokája védelmében, hiszen joga van biztonságban tudni a lánya gyerekét. Az lenne a legfontosabb, hogy ne a nagymama rokoni szálán agyalj, hanem azon, hogy tiszteséggel fel tudd nevelni a gyermekedet, bármilyen nehéz is az anyukája elvesztése után és inkább kérd, fogadd el a nagymama segítségét, ha úgy érzed, egyedül gyenge vagy.
nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
59%
Tartsd zárva az ajtót! Szólj neki, hogy hívjon fel, mielőtt jönne, aztán be lesz engedve.
nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
65%
Családtag, persze. De a mobiltelefonok idejében már anyámtól is elvárom, hogy szóljon, ha jönni akar. Ha 5 perccel előtte szól, nekem az már elég, de szóljon.
nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk ha egy részeges fickó lenne az unokám apja, azon lennék, hogy elvegyem tőle jogi úton a gyereket.


Bocs, te nem vagy normális, kérdező.

Örülj neki, hogy még nálad lehet a gyerek, és anyósod nem keménykezű, aki nem csak beszél, hanem cselekszik is.

nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
88%

17-es, hogyha te sűrűn italoznál a gyereked mellett, még SZÉP, hogy váratlanul állítana be anyád-apád, hogy "rajtakapjon", és akár további lépéseket tehessen az unoka védelme érdekében.


A kérdező részeg - tök mindegy, hogy heti 3x vagy 7x, a gyerek ezt látja. NEM kell látnia, sőt.

nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
61%

Inkább örülnöd kellene, hogy van egy gondoskodó NAGYMAMÁJA a lányodnak. Egy NAGYMAMA kincs a családban, soha ne bántsd meg. Hidd el, Neki sem könnyű, már csak az unokája révén tud elhunyt lányához kapcsolódni, mert őt látja benne.

Egy nagymamának csak örülni kell. Rá mindig számíthatsz Te is és az lányod is. Inkább magadat szedd össze és állj talpra, hogy a NAGYMAMA is biztonságban tudja az unokáját. Ezek a váratlan látogatások elsősorban a Te gyengeséged miatt van.

nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
53%

"macskát néha kirakja, volt amikor ráhúzott a seprűvel"

WTF?! Azt a személyt (bárki is legyen), aki az én macskámra kezet emel a saját otthonomban, konkrétan megölném.

nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!