Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondták családtag vagyok,m...

Azt mondták családtag vagyok,miért? Ha még hivatalosan nem. Miért divat családként kezelni a jegyest?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, eljegyzett megkérte a kezem. A szülei már ez előtt is azzal jöttek,hogy családtag vagyok,de finoman illedelmesen és nem bunkón jeleztem: addig szerintem nem amíg nem hivatalos. Miért lenne családtag addig valaki? Miért divat a menyasszonyt odarángatni látogatni,amíg még csak nem is a menyük. Leendő! De nem jelenlegi. Senkit se sértettem meg,egyszerűen így gondolom,ez volt régen is az alap. Az én vérszerinti rokonaimnak ugyanez az agymenése van,pedig a családtag az az,aki vagy vérrokon vagy házastárs. A vőlegényem: leendő rokon.




2023. júl. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 A kérdező kommentje:
Ez a hivatalos része,aztán ki kit tekint családtagnak az más tészta. Attól még nem lesz az addig,amíg nem az valójában.
2023. júl. 28. 18:31
 2/101 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki, hogy családtagként kezelnek. Sokakat utál a család, ahova majd be akar az ember házasodni, egymást hergelik a jövendőbeli férj/feleség ellen. De ha őszinte lennél, el mernéd mondani a véleményed.
2023. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
96%
Ha idegenként kezelnének, akkor meg az lenne a bajod. Nyilván nem vagy hivatalosan családtag, ez, hogy ők annak tartanak, egy kedves gesztus részükről, mert kedvelnek, elfogadnak. Örülj neki.
2023. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
93%
Részvétem a szülőknek, hogy ennyire sötét menyük lesz.
2023. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
96%
De hülye vagy. Nem mindegy mit jelent hivatalosan? A gyerekük párka vagy, mit számít, hogy van-e róla papír. Ha egy kapcsolat elég komoly, és jól kijössz velük, akkor családtag vagy. Bár nem biztos, hogy akarnék olyan családtagot kint te. Ha nem házasodnátok össze, akkor soha nem lennél családtag? A másodunokatesóim élettársait is családtagnak tekintem, mivel együtt szoktak megjelenni családi eseményeken, mindegy hogy hivatalosan nem házasok.
2023. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
81%
Hát, sosem szóltam bele a fiam életébe, mindenki a saját kárán tanul, de ha egy ennyire kényszeres, autista nőt akarna feleségnek, biztos nem engedném!
2023. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ezt 10 éves házassági évfordulón mondták. Engem 13 évig betolakodónak néztek. Szerencsés vagy.
2023. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az esküvőnkön mondta az anyósom, hogy mostantól végre van egy lánya is...

Én megértelek.

2023. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező ahelyett, hogy örülne, simán csak hülye.
2023. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
87%
3,4,5, Egyetértek. A 8-ast nem irigylem.
2023. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!