Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna ha a párod/párod...

Zavarna ha a párod/párod szülei, ezeket megengednék a 18 alatti gyerekednek?

Figyelt kérdés

- Légfegyver használat, felügyelet mellett, nem állatra.

- Hal/vad feldolgozás, nyúzás és belezés.

- Baromfi vágás.

- Magánterületen, lassú traktor vezetése.

- Lovaglás.

- Horgászat.

- Késhasználat. Munka és taktikai célra.



nov. 30. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim válasza:
21%
Ja, annyira, hogy többé nem lenne a párom.
nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
74%
A gyerekemnek én engedek meg bármit (és az apja), nem a nagyszülők. Sorry, értelmezni sem tudom a kérdést.
nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
2. Mert ha a nagyiéknál van, akkor listát írsz? vagy felhívnak, hogy xarhat-e a bokorba, mert most éppen kirándulnak?
nov. 30. 18:47
 4/74 anonim ***** válasza:
96%
Vidéki vagyok, nálunk ez mind megtörtént bátyámmal, én csak kopasztottam, meg pici gyerekként belet takarítottam mamámmal. Nekem ezek nem durva dolgok. A malac levágását nem bírtam
nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
4. Ennyi. És nem lettél elmebeteg, gyilkos, depis,... ugye?
nov. 30. 18:51
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy 18 alatti egy nagyon tág életkor. Nem mindegy, hogy 5 vagy 15 éves.

Amúgy a lovaglásban nincs semmi, a 6 évesem is jár lovagolni. A horgászatban sem látok semmit (azonkívül, hogy szerintem unalmas). Késhasználat mit takar? Mi az a munka miatt? Szeletelni, darabolni? Simán képes rá kisiskolás is, ha nem kemény dolgot kell. A taktikai célra fogalmam sincs mit jelent. Hal/vad feldolgozásban segíteni: tizenévesen ha érdekli miért ne. Vidéken a csirekvágás sok helyen még mindennapos, de nem kisgyereknek való. Ha már más levágta ugyan az, mint a hal/vad. Traktor vezetés is tizenévesen már nem akkora tragédia, kisebb max az ember ölében ülve tud, nem éri el amit elkell. A légfegyver az egyetlen aminél felhúztam a szemöldökömet, mert az hiába légfegyver attól még lőfegyver, nem lehet gyerek kezében (de mondjuk 16-17 évesen már teljesen más a reakcióm, mintha egy 6 éves kezébe adnák. A 16-7 évesnél sem örülnek, de nem kapnám fel úgy a vizet, mintha egy 6éves kezébe adná).

nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
43%

#3 de mocskos szád van.


Nem vagyunk parasztok így tárgytalan az összes baromság amit írtál. De a lényeg az az, hogy igen, én döntöm el mit csinálhat a gyerekem és ezt a nagyszülők mindannyian tudják.

nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
84%

Először is, mivel az én gyerekem, én vállalok érte felelősséget én engedek meg neki dolgokat. Másrészt meg szerintem ez a felsorolás nem elég konkrét/ értelmetlen így kifejtés nélkül.

Lovagolni, horgászni, kést használni egy óvodás gyerek is tud bizonyos szinten.

Állatok vágását/feldolgozását nem. Szimplán azért, mert nem kerülne a gyerekem ilyen közegbe, ahol ez felmerülne lehetőségként:D

Miért lenne attól homi, hogy nem darabol fel egy állatot? Konkrétan van ismerősi körben egy meleg pár, minden évben tartanak egy disznóvágást több meleg barátjukkal együtt.

Traktort majd akkor vezethet ha van jogsija. Légfegyvert pedig szimplán nem engednék - mondom ezt úgy, hogy ilyen 15-16 évesen rendszeresen jártam egy ismerőshöz lövöldözni. Teljesen felesleges, majd ha szeretne 18 évesen csinálhatja.

nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
81%

#9 a felnőttből rakták át a kérdését ennek a kés és fegyvermániás baromnak :)

Ja, mindannyiunk fia meleg lesz amennyiben nem öl és nyúz meg állatot. Ez egy betegagyú troll.

nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
32%
Nekem az állatok levágása, ill feldolgozása nem fér bele. Szerintem nem gyereknek való
nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!