Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna ha a párod/párod...

Zavarna ha a párod/párod szülei, ezeket megengednék a 18 alatti gyerekednek?

Figyelt kérdés

- Légfegyver használat, felügyelet mellett, nem állatra.

- Hal/vad feldolgozás, nyúzás és belezés.

- Baromfi vágás.

- Magánterületen, lassú traktor vezetése.

- Lovaglás.

- Horgászat.

- Késhasználat. Munka és taktikai célra.



nov. 30. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
83%
A kést nem, de a vipera használatot igen.
nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
88%

A felsoroltakból mindet csináltam a nagyszülőknél falun. Élveztem, hogy negtanulhatom és nem kímélnek, mint egy hímestojást. Megtanultam puskával lőni, simán szétszedni a levágott tyúkot és undor nélkül elvégezni más hasonló dolgokat. Lovagolni és lovaskocsizni jártunk, hatalmas élmény volt.

A gyerekeimet is erre tanítom és nem is finnyásak, ha főzéskor a nyers húst kell megfogni vagy nem sírja el magát a gondolatra, hogy a cuki kiscsibe egyszer a pörköltben végzi. Felül bátran a lovamra és kislányként is tudja, hogy hogyan legyen magabiztos irányító.

Szerintem tök jó lista.

nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj sokkal jobb mint ha telefont nyomkodná vagy a cigit szívná vagy bent ülne a gép előtt. Nekem hagyták, hogy ennyi évesen jogsi nélkül motorozzak.
nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
26%

A lovaglás és a horgászat gyerekkortól is rendben van. Nem is értem, hogy miért ne lehetne.

A többi egyértelműen baj.


35/F

nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ezek majdnem mind megvoltak gyerekkoromban 😁 falun, a nagyszülőknél. Nem kellett tőlük félteni. Mindig nagyon figyeltek rám. Nyilván megbíztak bennük a szüleim, hiszen ismerték és szerették őket.
nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
Falusi gyerekként ezek jó része totál természetes volt számomra, na jó légpuskával nem lövöldöztem, meg késsel sem szórakoztam " taktikai " célból.
nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
40. Amiért manapság a "MELÓS", "SZERELŐ" és a "SZAKEMBER" is az. Mert sok ember szemében nem érdemel levegőt sem, aki nem diplomás, városi.
nov. 30. 22:52
 48/74 anonim ***** válasza:
84%
Lovaglás paraszt dolog? 😂 Basszus, a lovaglás az egyik, hanem a legdrágább sport a világon és parszt dolog?😂 Úristen kérdező, te nagyon agyhalott vagy, remélem a kérdés csak troll és valójában nincs gyereked.
dec. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%

A lovaglás pont hogy inkább úri dolog, elég drága hobbi.

Nálunk alap volt a lovaglás ugyan úgy, mint az úszás vagy biciklizés.

Légpuskával 16 évesen lőttem, traktor nem vezettem, de pl buszt igen.

Horgászat, mi baj lehet belőle? Lányom is megy néha.

Csirke vágás...én amíg nem muszáj nem tudnám levágni, pedig láttam sok ilyet vagy pl disznóvágást.

Ja és én is nyúltam már 16 évesen nyúlt vagy pucoltam csirkét. Horgászat mindig untatott. És nő vagyok.

dec. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
100%

nyúztam*

nyulat*

dec. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!