Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna ha a párod/párod...

Zavarna ha a párod/párod szülei, ezeket megengednék a 18 alatti gyerekednek?

Figyelt kérdés

- Légfegyver használat, felügyelet mellett, nem állatra.

- Hal/vad feldolgozás, nyúzás és belezés.

- Baromfi vágás.

- Magánterületen, lassú traktor vezetése.

- Lovaglás.

- Horgászat.

- Késhasználat. Munka és taktikai célra.



nov. 30. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
75%

19


Mondd, te tényleg falun élsz? Nem voltál még Auchanban, Tescóban, Spárban?

Igen, a csirkét kopasztva, darabolva veszem, nagyon halottan, a halat jégről, szintén halottan, homárt pedig nem eszünk, de magasabb is az EQ-k annál, hogy élve dobjunk élő állatot a forró vízbe.

nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
17%
Az én gyerekem nem vadember
nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
81%
Attol nem lesz valaki vadember hogy tud nyúzni meg hasonlók. Söt ő lesz a túlélő amikor rombadől a társadalmunk. Én éhen halok mert semmilyen állatot nem tudok feldolgozni!
nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
21. Már nem élve főzzük. Hosszanti vágás a fej részen, főzés előtt.
nov. 30. 19:32
 25/74 anonim ***** válasza:
95%
A légfegyver használatát nem. Lassú traktor vezetését tizenévesen, ha ott ül mellette egy hozzáértő, kipróbálhatja. A többiben nem látok problémát. Tizenéves ha közre akar működni baromfi vágásban, tegye. Feldolgozásban mi már korábban is segítettünk a nagyszülőknél, persze nem volt kötelező. Késhasználatot jó is, ha megtanulja. Lovaglás, horgászat, ezeket már egész kicsik is csinálják.
nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
89%

Amiket itt felsorolsz, különböző dolgok. Lőfegyvert adni a kezébe bűncselekmény.

A többi nem az. Engem még most sem lehetne rávenni állat levágására, megnyúzására (falun nőttem fel, de családi disznóölésre sem mentem el soha), de ha a gyerek ezt akarja csinálni, és elég nagy, hogy felelősségteljesen csinálja, felügyelettel, tegye.

nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

26. A LÉGfegyver NEM lőfegyver. 18. alatti, 18+ -os felügyelete mellett használhatja.


(Sőt, lőtéren, 16.-tól éles sörétes puskát is!)

nov. 30. 19:50
 28/74 anonim ***** válasza:
91%
Erősen meglepődnék, minden rokonunk pesti. A lányom meg amúgy sem hinném hogy rajongana az ilyen elfoglaltságokért. De ha ő halat amar belezni, akkor felőlem aztán csinálja...
nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
97%
18 alatt mit értünk? A 6 éves gyerekem kezébe ne adjon fegyvert, de a 16 évesnek simán, felügyelet mellett persze.
nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apam 1/1 ezeket csinálta mikor gyerek volt
nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!