Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna ha a párod/párod...

Zavarna ha a párod/párod szülei, ezeket megengednék a 18 alatti gyerekednek?

Figyelt kérdés

- Légfegyver használat, felügyelet mellett, nem állatra.

- Hal/vad feldolgozás, nyúzás és belezés.

- Baromfi vágás.

- Magánterületen, lassú traktor vezetése.

- Lovaglás.

- Horgászat.

- Késhasználat. Munka és taktikai célra.



nov. 30. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

8. Jaaaaaaaaaaaa..., a nagy diplomás értelmiség.


Mert csak paraszt jár lovagolni, pecázni, lőni, és csak paraszt pucol halat, vagy dolgozik fel állatot? TUDOM! Neked megcsinálja a szakácsnőd a kajád.

nov. 30. 19:04
 12/74 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nem lesz attól senki férfi, hogy meg tud nyúzni valamit ezért nem, nem engedném. Feldolgozni igen, de elvágni a csirke nyakát például nem.

Az megint más kérdés, hogy milyen korosztály? 13 évesnél már nem szólok bele a csirkevágásba se, 8 évesnél igen.

nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem mindegy, hogy 3 éves kezébe adnak légfegyvert, vagy 17 éves kezébe.

Nekem egyikkel sincs bajom, ha nem erőltetik a gyerekre, ha nem akarja tudomásul veszik, nem mondják, hogy gyáva, nyámnyila, homokos, vagy bármi negatív, ha nem akar vadat belezni.

A fiam kiskamasz korában sokat horgászott, a lányom egész kiskorától lovagol, de ettől #8 még nem vagyunk parasztok

nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
83%
#12 sajnos nem :( De megveszek mindent konyhakészen ami kell, ahogy mindenki más, nem én ölöm, nyúzom és dolgozom fel az állatokat. Neked ez tényleg újdonság??
nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
68%
Mint amit a 7es ír. Meg azért kérdezzenek màr meg,hogy mégis én mit engedek mert az én gyereke nem az ővék.
nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Ti most trollkodtok vagy ennyire buták vagytok? Nyilvánvaló, hogy nem óvodásokról beszélek. Vagy az esküvős rovatban is leírjátok, hogy..."Hát rendben, viselhet kalapot a lányom, de csak ha 18 éves kora után lesz az esküvő?"

nov. 30. 19:11
 17/74 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt te trollkodsz leginkább
nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
15. Egész csirke? Élő ponty? Élő homár?
nov. 30. 19:13
 19/74 anonim ***** válasza:
93%

18 év alattit írtál, nem pontos kort. :) Igenis van különbség 10 és 15 éves közt, vagy 14 és 18 éves közt.

Ha pedig egy 16 éves gyerek csirkéket akar levágni, hát tegye. Minek erről ide kérdést kiírni? Természetesen nem állhatok a gyerekem mellett mindig.

nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
89%
#19 felejtős mind! Ez nem az én dolgom.
nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!