Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós azzal oltogat,hogy...

Anyós azzal oltogat,hogy milyen dolog az részemről,hogy az ő fiát munkára fogom a háztartáson belül,mert egy férfinak nem az a dolga,hogy mosogasson,vagy porszívózzon.Mit mondjak máskor?

Figyelt kérdés
A minap a férjem, elújságolta neki,hogy milyen jó a közös munkamegosztás, mert mind a ketten teszünk veszünk,megosztjuk. Erre anyós meg elkezdte ellenem húzni,hogy milyen dolog az, hogy egy nő ilyesmi feladatokat bíz egy férfira, ami az ő feladata lenne. Mit reagáljak,ha még egyszer elkezdi? Eléggé felhúzott ezzel...
febr. 6. 20:00
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
82%
40# Amelyik házasság ennyitől romba dől, az eleve nagyon ingatag. Reméljük a kérdező házassága nagyobb vihart is kibír, mint amit az anyós néhány "romboló" szava okozott.
febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondtam, hogy ennyitől romba dől egy házasság, csak azt, hogy rombolja. Néhány romboló szó most, aztán holnap is, és utána is, elég mindig csak néhány. A méreg kis adagokban adagolva is hat. Nem azonnal, de az évek során szépen meg tudja mérgezni a házasságot. Anyóst le kéne állítani.
febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
92%
Én lehet, visszaszólnék: " miért, anyuka, maga olyan qrva házias, vagy qrva jó, hogy ki volt szolgáltatva a zurának? Vagy olyan bőkezű volt, hogy nem volt téma se a GYES, se a TB? "
febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként meg, kérdező, ha a férjikéd nem áll a sarkára, itt lesznek még bajok... Ha gyerek is lesz, végképp...
febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
93%
41 azért éveken át senki nem akarja hallgatni. És mindenhol van rossz időszak, faradtság, problémák stb..na ilyenkor semmi szükség arra hogy rátetézzen anyós. És pedig rá fog. Undorító dolog szítani a feszkót.
febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
19%
42# Az az érzésem, hogy a saját problémádat vetíted ki.
febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
86%
A ferjed mondja meg az anyjanak, hogy o is ugyanugy koszol a hazban, es ugyanugy eszik, nem esik le a gyuru az ujjarol, ha felporszivozik es elmosogat. Meccselje le vele. Nalunk az a szabaly, hogy mindenki a sajat csaladtagjait rakja helyre.
febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

19-es, én pl helyre raktam anyóst, és legkevésbé sem érdekelt, hogy az EXEM mit gondol róla.

Nem véletlenül ex - ha már annyira nem képes, hogy ő leállítsa az anyját.


A barátom férfi, nem anyuci szoknyája mögé bújó kisgyerek, az első szurkálódásnál keményen leállította az anyját.

febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
0%

#48 "A barátom férfi, nem anyuci szoknyája mögé bújó kisgyerek, az első szurkálódásnál keményen leállította az anyját."


Gondolom, téged is leállít ha nem tetszik neki a mondandód...

febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Ha az anyám ilyet mondott volna, akkor a feleségemnek meg se kellett volna szólalnia, mert én raktam volna helyre anyámat. Ott, azonnal, emelt hangon.

Szerencsére az én szüleim sosem fúrják a házasságunkat, inkább örülnek, ha jól megvagyunk egymással.

febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!