Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költöznünk kell anyósom...

Költöznünk kell anyósom házába élünk jelenleg,eladja a,mi kisebb házat szeretnénk belőle,venni,anyósom szétosztja a gyermekei között szerintetek rendben van hogy amit kineztünk házat ott ő lesz a tulajdonos?

Figyelt kérdés
Nem párom nevén lesz két gyermeke között osztja szét egyik azt csinál vele amit akar de párom már nem vehet saját nevére házat.Szeretnék tanácsot kérni ez ügyben mert megint olyan házban lakunk ami nem párom tulajdona.
márc. 4. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:
Kioktatást köszönöm nem kérek,de még annyit hozzá fűznék hogy anyósom csak páromat tudja csak befolyásolni ebben az ügyben.
márc. 4. 07:21
 32/83 A kérdező kommentje:
Tart hát azt hiszi majd én kitúrom a fiát,de se elválni se külön költözni nem szeretnék,sekitúrni nem akarok senkit.
márc. 4. 07:24
 33/83 anonim ***** válasza:
86%

"mert pl sógornőmék nekik már van egy házuk amiben laknak"



És????


Teremtsétek meg ti is azt az anyagi színvonalat, gyerekvállalás helyett inkább tanulni meg dolgozni kellett volna.


Itt hepciáskodsz, te hogy fogsz adni a gyerekednek egy házat, ha még a sajátodat se tudod megteremteni?


Mondom én, nem csoda, hogy anyós félti a házát tőled, igaza van.

márc. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 Hova gondolsz ***** válasza:
10%

25-ös:

"Pedig simán meg lehet érteni, ha az egyik gyerek megbízható, a másik meg nem."----> És ezt honnan vetted, hogy a másik gyereke nem megbízható? Ezt csak te gondolod így. Persze, tudom, hogy vannak szülők, akiknek az egyik gyerekük a kis majma, a másikkal meg nem törődnek.

Nekem is két gyerekem van, de mindig mindent egyformán kaptak / kapnak. El sem tudnám képzelni másképp.

márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
80%

xde se elválni se külön költözni nem szeretnék"


Mindenki ezt mondja, aztán a hàzasságok 70%-a mégis válással végzödik. Anyósod nyilván sok ilyet látott már.


De még mindig nem értjük, miért probléma nektek megteremteni a saját lakhatásotokat, ahogy másik teszik?

márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem is két gyerekem van, de mindig mindent egyformán kaptak / kapnak"


De ha megnézed, itt a kérdező férje már azt kapta pluszban a testvérhez képest, hogy ő ingyen lakik a házban, a testvér gondolom nem kapja meg ilyenkor ajándékba havi 100 ezret, amit a kérdező férje megspórol a bérleti díjon.

márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 A kérdező kommentje:
Figyelj nem kell itt pattogni ha valami nem tetszik állj tovább.Nem az enyem lenne a ház te értelmiségi ha ilyen okos válaszaid vannak kösz ne inkább.
márc. 4. 07:30
 38/83 Hova gondolsz ***** válasza:
81%

36-os, te vagy a 25-ös válaszoló?

Mert neki szólt, amit írtam.

Hogy a kérdező férje valamint a testvére mit és hogy kapott, azt mi itt nem tudjuk és nem is tisztünk megítélni.

Meg a kérdés sem erről szólt.

márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
66%

"És ezt honnan vetted, hogy a másik gyereke nem megbízható? Ezt csak te gondolod így. Persze, tudom, hogy vannak szülők, akiknek az egyik gyerekük a kis majma, a másikkal meg nem törődnek.

Nekem is két gyerekem van, de mindig mindent egyformán kaptak / kapnak. El sem tudnám képzelni másképp. "



Egy sima megállapítás volt, amire a környezetemben is van pár példa. Igen, vannak olyan szülők, akik konkretanan csak azért tesznek kivételt q gyerekeik között, mert az egyik a kiskedvenc. Emellett vannak olyanok, akik azért tesznek kivételt, mert az egyikük valamilyen konkrét ok miatt azt érdemli. Nem tudni, mi a helyzet a kerdezoeknel. Az mondjuk már egyértelmű, hogy a másik gyerek képes pl félre tenni, hiszen van minimum 2 ingatlana már, ellenben a kerdezonek egy sincs.

márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon egyszerű lenne pedig. Anyósod ajándékba adja a fiának a házat, ami a ferjed magánvagyona onnantól, te nem kapnál belőle semmit váláskor. Nem kell anyósod nevén lennie.
márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!