Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha anyós berendezi a kisfia szobáját újra, hogy ha felmegy hozzájuk tudjon hol pihenni. Mindezt a terhességem alatt tette?

Figyelt kérdés

Most 5 hetes a gyerekünk és ott lakik gyakorlatilag, mert neki dolgozni kell, és a gyerektől nem tudna aludni eleget.

Hozzáteszem, anyukánál 10-11 órát alszik.

Tudom, hogy abszolút nem normális ez az egész.

Tulajdonképp magamnak szültem gyereket, a párom meg úgy gondolja, hogy ha anyuka nem láthatja, akkor ő sem fog gyakran itthon lenni.

Nekem ugyanis a szobarendezés és a korábbi szervezkedése miatt ez volt a válaszom, hogy a gyerekünkhöz nincs köze. A családomtól határolódjon el, és itt ne fontoskodjon.



2013. ápr. 21. 22:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Kérlek fogalmazd meg újra a kérdésed, mert értelmezhetetlen.
2013. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is hasonló szituáció volt, csak nem ment vissza az anyjához hanem az anyja járt ide minden nap és a hátam mögött kibeszéltek durván. Konkrétan lek_rvázott az anyja meg még sorolhatnám. Egyszer felvettem telefonnal miket mond rólam a hátam mögött és beolvastam nekik. Aztán kidobtam a férjem is. Tényleg durva volt, mert teljesen kimerültem idegileg, a mai napig nem tudtam kiheverni, kegyetlenül éreztem/érzem magam pedig lassan egy éve történt. Egyedül nevelem a gyereket azóta, de most már kezdek jobban lenni.

Aki azt írta, hogy a férj keresi a pénzt, javaslom neki ébredjen fel, van gyed is a világon amiért a jelenlegi kismama megdolgozott, illetve nekem még előtakarékosságom is van amit direkt erre a célra gyűjtögettem 15 évig, hogyha egyszer idejutok, ne legyen az, hogy kevesebb a bevételem és "eltartanak" (35 éves vagyok most)

2013. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%

Sőt, úgy látom, kedves 10-es mindenkit mániákusan lepontozott.

Élvezd csak, ha ez ad örömöt!

2013. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%
Sajna úgy tűnik itt nem 1 ember pontozgat, mert a teljesen 0 százalékhoz legalább 4-5 piros kezecske kell..
2013. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
14-es. Még ide sem értem az olvasással, már nullán álltál!
2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

Ebben a történetben semmi nem normális. Az sem, hogy a férjed szinte inkább az anyjával lakik, mint veletek, az sem, hogy ezért el van tiltva a nagymama az unokától, de az sem, hogy emiatt az apuka is kevesebb időt tölt otthon vele, szóval itt valami vagy nagyon elromlott időközben, vagy soha nem is működött. Nem biztos, hogy jó ötlet volt ebbe a kapcsolatba megszülni azt a babát.

Nem tudom, ilyen elmérgesedett, elhidegült viszonyban van-e még közös jövőtök.

2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%

A kérdésed így kezdődik:

"szerintetek normális..."

Majd pár sorral lejjebb ezt írod:

"Tudom, hogy abszolút nem normális..."


Hát akkor sikeresen megválaszoltad a saját kérdésed. Innentől kezdve mit számít, hogy mások mit gondolnak?

2013. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően azzal szerintem nem lett volna gond, hogy anyós berendez egy szobát arra az esetre, hogy a párod vagy majd egyszer a gyerek, vagy bárki ott akarna aludni. Ha a párom már nagyon kimerült lenne és tudom hogy nem tud koncentrálni a munkájában, akkor zokszó nélkül megengedném, hogy hetente, vagy két hetente egyszer ott aludjon az anyjánál, pihenje ki magát egy kicsit.

Az viszont nem normális, hogy gyakorlatilag a gyerek miatt ő hazaköltözött, nagyon nagyon nem normális. Megkérdezném tőle, hogy a többi cuccát mikor viszi el!?

Egyáltalán mikor jár haza? Meg minek?

2013. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19%
Ez olyan lehetetlen helyzet, mintha én beülnék a nőgyógyászhoz a váróterembe azzal, hogy bocs, csak pihenek egy kicsit.
2013. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%

"Tulajdonképp magamnak szültem gyereket"


"Nekem ugyanis ... ez volt a válaszom, hogy a gyerekünkhöz nincs köze"


Akkor meg mit akarsz ilyen hozzáállással???

Gondolom, hogy csak a gyerekcsináláshoz kellett neked a pasi, meg, hogy eltartson majd...

2013. ápr. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!