Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha anyós berendezi a kisfia szobáját újra, hogy ha felmegy hozzájuk tudjon hol pihenni. Mindezt a terhességem alatt tette?

Figyelt kérdés

Most 5 hetes a gyerekünk és ott lakik gyakorlatilag, mert neki dolgozni kell, és a gyerektől nem tudna aludni eleget.

Hozzáteszem, anyukánál 10-11 órát alszik.

Tudom, hogy abszolút nem normális ez az egész.

Tulajdonképp magamnak szültem gyereket, a párom meg úgy gondolja, hogy ha anyuka nem láthatja, akkor ő sem fog gyakran itthon lenni.

Nekem ugyanis a szobarendezés és a korábbi szervezkedése miatt ez volt a válaszom, hogy a gyerekünkhöz nincs köze. A családomtól határolódjon el, és itt ne fontoskodjon.



2013. ápr. 21. 22:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
24%

Ha jól értem, nem engeded anyósnak látni a gyereket, erre a férjed dacból, ill. szolidaritásként az anyjával tart. (megértem, nem is tudom, mit tennék, ha ezt a férjem találná ki, hogy anyukám ne lássa az unokákat).


Igazából te vagy a hibás, te indítottad el ezt az egészet.

2013. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
hát azért nem teljesen értek egyet utolsóval.ha valakinek családja lesz ,akkor talán fel kéne vállalni ezt.tutyi mutyi apuka haza ment anyuka szoknyája alá,ahelyett ,hogy segittene rendet tenni a 2nő között,és mert a kényelme igy kivánja.ne is haragudj de ez egyszerűen a legrosszabb megoldás volt
2013. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%
Hmm...apuka az anyukájához költözik mikor gyereke született,mert zavarja a saját gyereke? Te tényleg ilyen idióta vagy,hogy ezt eltűröd? Ha magadnak szültél gyereket,akkor minek foglalkozol még anyu pici fiával,látod hogy alkalmatlan az apaságra! Sok dolgozó ember van,aki túlélte a gyerekszületés utáni kevés alvásos időszakot,a te "kedvesed" meg meg sem próbálta...
2013. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Anyós is berendezte párom régi szobáját úgy,hogy bár régen franciaágy volt benne,most 1 személyes ágy(a régi is használható volt,ezzel jelezte hogy egyedül menjen).

És mondogatja szorgalmasan,hogy ha gondolja,menjen csak haza nyugodtan párom.

De ő normális férj és apa ,így megmondta,hogy ő minden nap haza megy,mégpedig az otthonába(hozzán és a kicsihez),és ott nem fog aludni,mert a kis ágyon nem férünk el,minden dobta ki a franciaágyat...

2013. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
7%

Látom, hogy sokak nem képesek értelmezni a leírtakat!!


Segítek:


Ebben az esetben NEM az apuka a hunyó, hanem ő a szenvedő fél.

A felesége zsarnokságának az áldozata.

Persze a kedves anyuka a gyerekkel is jól kib@szik egyúttal...

2013. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, te vagy nem tudsz olvasni, vagy te vagy az anyós...
2013. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%
25-ös... te el vagy tévelyedve. A férj a hunyó, aki kitalálta, hogy őt ZAVARJA a saját újszülött gyereke, és jaj, nem tud majd tőle aludni, ezért ment inkább anyóshoz, aki tenyérdörzsölgetve-marokbakacarászva segített ebben.- Hát persze, hogy ilyenkor kiakad az anyuka...
2013. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Apuka, aki anyukához költözött vidáman éli az anyám mindent elém tesz életet, anyuka főz, anyuka mos, anyuka takarít utána, annyira örül, hogy hazakeveredett, az ő elveszett kisfia. Két hete szültem amikor csak le kellett mennem már a közértbe, mert bár próbáltam feltankolni nem sikerült tovább halasztani a dolgokat. A gyermekágyas 6 hét alatt mire levittem a gyereket a bébihordóval, majd visszajöttem a bevásárlósból és felmásztam a negyedikre többször olyan ügyesen megemeltem magam, hogy dőlt belőlem a vér. A nőgyógyászhoz azóta sem jutottam el kontrollra, pedig ezek miatt erősen megereszkedhetett a méhem, valami ki is lóg a hüvelyemből. Bizonyos ülő helyzetekben, gugolásnál rendszeresen összepisilem magam, merthogy a méhem megereszkedett. Nos ki a szenvedő fél? Tipliző apuka, vagy én? Akit cserbenhagytak?
2013. jún. 25. 21:07
 29/30 anonim ***** válasza:

Azóta se ment haza egyszer sem?

A szomszédot vagy a szüleid meg kellett volna kérned, hogy vigyázzanak a gyerekre amíg bevásárolsz vagy leküldeni a szüleid. Ismerőst is megkérhettél volna, illetve a védőnőt is.

2013. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
87%

Kimondta már valamelyikőtök, hogy vége a kapcsolatnak? Mert ez így már nem kapcsolat.

Fizet gyerektartást?

2013. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!