Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyák napján felköszöntitek...

Anyák napján felköszöntitek az anyósotokat? - miért lenne ez gáz?

Figyelt kérdés
Olvastam egy csomó olyan véleményt, hogy sokaknak eszük ágában sincs felköszönteni az anyósukat. Ez csak szerintem bunkóság? Ő nevelte fel a férjemet, akit szeretek, szerintem alapvető, hogy igenis illik felköszönteni anyák napján. Mi ebben olyan abszurd? Bennem meg sem fordult,hogy ne köszöntsem fel.

2013. ápr. 25. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
76%

A férjemet magamnak és a férjemnek magának köszönhetem, a működő házasságunkat is kettőnknek. Miért anyósomnak köszönném? A megszülésért, meg a felnevelésért köszönetet mond a férjem, elvégre őérte tette. Aztán, hogy felnőtt korában ő már mit csinált meg kit választott.


Nekem ez annyira erőltetett. Köszi, hogy megszülted meg pelenkáztad? Ugyanmár, hány gyereket le se szar, meg elhagy az anyja mégis felnőnek, családot alapítanak. Azokat kinek lehet köszönni? A férjem felköszönti és megköszöni neki, ha ő úgy gondolja van mit.

2013. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
48%
Még szép hogy felköszöntöm a párommal együtt. Ő nevelte fel a férjemet a gyerekeim apját. Ennyit igazán megérdemel, hiszen ő is anya.
2013. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
94%
Nekem attól van még herótom, hogy az egyik nőismerősöm minden nőnapkor az összes nőismerősnek vesz bonbont, hogy boldog nő napot. És akkor várja, hogy őt miért nem nőnapozzuk? Basszus. Fenének kell mindenkinek mindenre bevásárolni.
2013. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
86%
20-as vagyok. Nem válaszoltam az egész kérdésre. Egyébként nem gáz. Én is szeretnék egy olyan anyóst, akit szívesen felköszöntenék.
2013. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

Persze, együtt köszöntjük fel az anyukákat.:-)

Érdekes más véleményekkel találkozni, de hát nem vagyunk egyformák, és ez nem is baj. :-)

2013. ápr. 25. 19:46
 26/66 A kérdező kommentje:
23-as! Ez komoly? Még nem hallottam ilyet, hogy a nők egymást köszöntgetik nőnapon. Nekem a Valentin naptól van herótom. Kötelező szerelmesnek lenni és nyálas ajándékokat venni egymásnak. Már csak a hálaadás hiányzik. :-)
2013. ápr. 25. 19:49
 27/66 anonim ***** válasza:
47%

"Nekem ez annyira erőltetett. Köszi, hogy megszülted meg pelenkáztad? "ű


Nem hanem, hogy olyan embernek nevelte akivel én eltudtam képzelni a saját családomat is. Persze fel lehet nőni nevelés nélkül is csak nem mindegy milyen felnőtt lesz abból a gyerekből.

2013. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
Komoly. És nem érti, nem fogja fel, hogy mások miért nem csinálják ezt. Vagy érted, ha annyira akarja ezt az adakozást, akkor játszaná el, hogy a férje adja vagy nem tudom. De neeem. :D
2013. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
90%

"Nem hanem, hogy olyan embernek nevelte akivel én eltudtam képzelni a saját családomat is. Persze fel lehet nőni nevelés nélkül is csak nem mindegy milyen felnőtt lesz abból a gyerekből."


És honnan tudod, hogy az anyjának köszönheti, hogy olyan ember lett, amilyen és mondjuk nem az apjának, a bentlakásos iskolának, a sorkatonaságnak, a társaságának. A férjem annyira más szemléletet és értékrendet képvisel, mint az anyja, annyira semmit nem hozott magával otthonról, hogy még ő maga se érti hogy lehet. Nem is bánom, hozzá se megyek, ha olyan mint az anyja.

2013. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
89%

Én egyáltalán nem rühellem az anyósomat, sőt, de ettől még nem köszöntöm fel..


Ő nem az anyám, se a nagymamám.


Természetesen ha ott lennék éppen aznap náluk, akkor felköszönteném, egyéb esetben nem.


És ettől még nem utálom őt, szeretem, jóban vagyunk, és azzal is tisztában van, hogy én mennyire hálás vagyok azért, hogy felnevelte a páromat.


22N

2013. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!