Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyák napján felköszöntitek...

Anyák napján felköszöntitek az anyósotokat? - miért lenne ez gáz?

Figyelt kérdés
Olvastam egy csomó olyan véleményt, hogy sokaknak eszük ágában sincs felköszönteni az anyósukat. Ez csak szerintem bunkóság? Ő nevelte fel a férjemet, akit szeretek, szerintem alapvető, hogy igenis illik felköszönteni anyák napján. Mi ebben olyan abszurd? Bennem meg sem fordult,hogy ne köszöntsem fel.

2013. ápr. 25. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem abszurd dolog. Mindenki a saját anyukáját/nagymamáját köszöntse fel, nem pedik anyóspajtit.

Amúgy is utálom az anyósom, a párom nem köszönhet neki semmit, az a nő pedig egy önző, anyagias perszóna.

2013. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Na mindegy, anyák napja, nem anyósok napja. Ha arra van, hogy köszönetet mondjak anyámnak, elmélyüljünk a bensőséges viszonyunkban, és hálát adjak neki mindenért amit tett értem, meg eltöltsünk együtt egy napot, akkor miért kellene azzal töltenem az időmet, hogy anyósomat köszöntgetem? A fia megy hozzá. (Megjegyzem, ha én nem szólnék neki, hogy anyák napja van, köszöntsd fel anyukádat, akkor eszébe se jutna, mint sok más férfinak sem, szóval erről ennyit.)
2013. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

Amúgy nyugi a virágárusok örömére már ki van találva, az anyósok napja is, október negyedik szombatjára, igaz itthon még nem terjedt el.


Ha egy extra személyt akarok ünnepelni és köszönetet mondani neki, akkor engem az apák napja izgatna. Anyósom kicsit hátul van a sorban, bocs.

2013. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
40%
Apák napja van, és ünnepeljük is,június harmadik vasárnapján. Vannak, akik – viccesen – május 19-ét, Ivó napját tartják apák napjának.
2013. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
82%
Akik megköszönik a férjük felnevelését, "létrejöttét", ugye az apóst is felköszöntik? Csak miért volt némi köze hozzá. Vagy mert nincs apák napja, akkor ő le van ejtve, neki nem jár köszönet? Részemről anyák napján csak a saját anyámat köszöntöm fel, még a mamámat sem, őt majd felköszönti az anyukáját, hiszen az övé. Ettől még rengeteget hívom mamámat, megyek hozzá, szeretem. Nem hiszem, hogy ezen a napon múlna.
2013. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
74%

ANYÁK NAPJA


de most komolyan mit nem lehet ezen érteni ????

nem anyós napja h öt is felköszöntsem ....

az a gyerekeinek a dolga nem az enyém

akár jóban vagyok vele akár nem


ez már ma a többedik kérdés ebbe a témában ....


de természetesen ha valaki ANYÁK NAPJÁN az anyósát is fel akarja köszönteni szíve joga ...

2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
91%
Miért az anyós nem lehet undorító?
2013. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Anyós is lehet undorító, de azért van olyan, hogy az anyós a lelkét kiteszi, a kis menye pedig a lábát törli belé minden ok nélkül, de az anyós tűr a fiacskája és az unokák miatt.
2013. ápr. 25. 20:40
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Valóban bármelyik fél, vagy akár mindkettő lehet hibás, ezért nem kellene ítélkezni úgy, hogy nem ismeri valaki az adott helyzetet. Az én anyósom megbocsáthatatlan dolgot tett, ráadásul nem ellenem, hanem a saját fia ellen, az unokája meg egyszerűen nem érdekli. Akkor én miért köszöntsem fel anyák napján?
2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
47%

Igen, amikor a Párom telefonál neki (messze lakik), akkor elkérem és megköszönöm, hogy világra hozta a fiát. :)


24N

2013. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!