Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szörnyű dolog történt velem a...

Évi89 kérdése:

Szörnyű dolog történt velem a párom távolléte alatt, nem bírom feldolgozni elmondjam neki, vagy mit tegyek, gondolkodtam azon hogy elszököm az országból de szeretem és imádom a többi lent.!?

Figyelt kérdés

a férjem nagymamája tőlünk 250 km-re lakik,nem tudtam elmenni vele 5 napra mert dolgoznom kelett

sajnos egy enyhébb szívinfarktusa volt a nagymámájának, de hála Istennek jól van 75 évesen is virul.. :) na de nem ez a lényeg hanem amig távol volt a párom átmentem munka utám anyósomhoz (már tintás volt eléggé..)és vitába keveredtünk megvádolt engem azzal hogy félre lépek és félti a fiát stb..hiába tiltakoztam hajtotta hajtotta.. és olyan nagyot odavágott a fülemre hogy a 4.napja nem hallok rajta hozzá teszem én rá se emeltem a kezem.. ha ez nem lenne elég megfenyegetett azzal hogy telebeszéli a fia fejét mindenféle mocskosággal és szétszakít minket 6 év házasság után ha nem fizetek neki 250ezer forintot holnap után jön haza a párom nemtudom mit tegyek félek kimenni az utcára segítséég!!!!!!!!!!!!!



2013. szept. 4. 14:50
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire hülye! Ha nem teszel semmit, akkor tényleg az vagy! Menj orvoshoz, mondd el a párodnak, ezt nem lehet következmények nélkül hagyni! Ha pedig a párod ebben a szituban nem áll ki melletted, akkor az nagyon nagy baj, akárhogy is anyuci pici fia, akkor láthatod, mennyire lehet számítani rá a bajban...
2013. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
de az anyósom eredeti cigány és tud átkokat is oláh cigányok és veszélyesek annak örülök nem késsel támadt rám !!!
2013. szept. 4. 15:24
 23/46 A kérdező kommentje:
átkokat szór és akire eddig átkozott mind bejött!!!!!!!! és ha ez a sors vár rám nekem se anyám,se apám testvérem meghalt 2 éve gyermekem nincs egyedül félek ellenük
2013. szept. 4. 15:25
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Átkokat? :D Amúgy mikor összejöttél pároddal gondolom tudtad, hogy romák, akkor most ezen ne pattogj!
2013. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
87%
OMG
2013. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
2 év után ismertem meg a szüleit és a páromon nem látszik a származása hál Istennek...nagyon balhésak az anyósom pl összvissz 28 évet ült Kalocsán !!!!
2013. szept. 4. 15:28
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Előzetesben úgy sem tud átkozni szóval ne parázz, orvos+rendőrség..vagy fizess és tűrj, ezek a lehetséges opciók vannak.
2013. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
90%
Szépen menj el az anyóshoz, és vigyél vagy felvevős telefont vagy diktafont, és mindent vegyél fel.Csak kezdj beszélgetésbe: Hogy tudja "anyuka" amivel megfenyegetett, a kért pénzt nem tudom odaadni mert...akármit kitalálsz.mond a felvételre hogy szereted a férjed és nem szeretnéd hogy hazudozzon össze vissza.Hozd fel a megverést is.Az öregasszony biztos kap az alkalmon és megint szitkozódik, meg a fejedhez vág mindent. Te csak légy higgadt és tereld úgy a beszélgetést hogy a múltkori esetre is kitérjetek, ezzel igazolod a párodnak hogy ez már egyszer megtörtént.És ott a bizonyíték.Ennyi.Ha ezek után sem hisz neked akkor kampó
2013. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
nem nem hagyom magamat ha a párom nem áll ki melletem mehet a francba az tuti csak legyek erős na ez meg a holnapi nap és jön haza már nem birom nélküle !!!!!!! megoldjuk remélem és aza vén szipirtyó odakerül visza ahol a fele életét leélte .... :( pedig nem tettem semmit ahol tudtam/tudok segitek neki és az se jo..
2013. szept. 4. 15:33
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

ÉS TE EGY ILYEN CSALÁDBA AKARSZ TARTOZNI?

1. anyódod megvert

2. pénzt követel

3. olyan a kapcsolatod a pároddal, hogy már előre borítékoltad, hogy nem állna ki melletted.

4. ilyen família közelébe sem mennék, nemhogy beházasodjak, majd a saját gyermekeimet is kitenném ezeknek.

2013. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!