Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szörnyű dolog történt velem a...

Évi89 kérdése:

Szörnyű dolog történt velem a párom távolléte alatt, nem bírom feldolgozni elmondjam neki, vagy mit tegyek, gondolkodtam azon hogy elszököm az országból de szeretem és imádom a többi lent.!?

Figyelt kérdés

a férjem nagymamája tőlünk 250 km-re lakik,nem tudtam elmenni vele 5 napra mert dolgoznom kelett

sajnos egy enyhébb szívinfarktusa volt a nagymámájának, de hála Istennek jól van 75 évesen is virul.. :) na de nem ez a lényeg hanem amig távol volt a párom átmentem munka utám anyósomhoz (már tintás volt eléggé..)és vitába keveredtünk megvádolt engem azzal hogy félre lépek és félti a fiát stb..hiába tiltakoztam hajtotta hajtotta.. és olyan nagyot odavágott a fülemre hogy a 4.napja nem hallok rajta hozzá teszem én rá se emeltem a kezem.. ha ez nem lenne elég megfenyegetett azzal hogy telebeszéli a fia fejét mindenféle mocskosággal és szétszakít minket 6 év házasság után ha nem fizetek neki 250ezer forintot holnap után jön haza a párom nemtudom mit tegyek félek kimenni az utcára segítséég!!!!!!!!!!!!!



2013. szept. 4. 14:50
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
79%
hát nem a legjobb családhoz kerültél az biztos..
2013. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

"megoldjuk remélem és aza vén szipirtyó odakerül visza ahol a fele életét leélte .... :("


Te még is hogy képzelted ezt el? Orvoshoz nem mész, rendőrségre nem mész be.. Semmit sem csinálsz csak siránkozol.. Számítasz rá hogy besétál a rendőrségre és megmondja hogy jó napot szeretnék pár évet börtönben ülni mert ezt meg ezt tettem?

2013. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
KAMU!!!! Vége van mára a sulinak, mi?
2013. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
17 évesen mentél férjhez? o_O
2013. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Van egy sejtésem, hogy a mama perui indiàn....el ne menj!! Vegyél fel mindent telefonra, rendőrség (bár már azok is az indiánok mellett àllnak:((
2013. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
El kell mondani a párodnak....nem tudsz mit csinálni.
2013. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem vagy ártatlan, ha még az országot is elhagynád...

ez vagy kamu, vagy te vagy az utóbbi hetek legbutább kérdezője.

2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira súlyosan hülye vagy kérdező, hogy nincsenek rá szavak. Azért nem hallasz, mert beszakadt a dohhártyád. Orvoshoz kell menned, aztán feljelentést tenni. Felfogod ezt? Felnőtt ember vagy egyáltalán??? istenem, én kiégtem ettől a kérdéstől, nem nem neeeem....
2013. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
75%

He dikk mán itt beszélsz ki engem te szégyentelen!!!! Holnap kettéhasítom a másik füled is oszt adsz még 120 ezret. Csak kapjalak el csaje!


Üdv: a drága anyósod

2013. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
40%
dikh anyus üsük szét a száját kapjuk elfele mijaz hogy a fiacskáddal szorakozik ez a szajha he !!!!!! megborítom nekem is ad 70 ezret a liba
2013. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!