Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom szerint troger vagyok,...

Anyosom szerint troger vagyok, mert 2féleképpen volt bevetve az ágy?

Figyelt kérdés
Eljott látogatoba, persze végigment az egeész házon, és a háloszobában másképpen volt bevetve a két ágy, mert én is és a férjem is azonnal megcsináljuk, ha felkelunk, de másképpen. Ezt meg is mondtam neki, erre nekem állt, hogy milyen dolog az hogy a fia veti meg az ágyat, miért nem én csinálom no létemere, és amugy is hogy merészelek parancsolgatni a fiának meg dolgoztatni ot.
2013. szept. 13. 10:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már a pároddal erről az állandó ellenőrzésről?

Ha ő nincs otthon, lehet,hogy nem is látja teljesen a helyzetet. Én mindenesetre előbb beszélnék a párommal, hogy ez engem nagyon zavar, aztán beszélnék az anyóssal, hogy bármikor nagyon szívesen látom vendégként, ameddig tud illedelmes vendégként viselkedni. Ha nem, akkor megköszönöm az eddigi észrevételeket, és finoman közlöm, hogy a jövőben nem vagyok kíváncsi a véleményére. Nem otthon van. Ha az elején nem állsz a sarkadra, nagyon el tud fajulni a dolog, nem egy ismerőstől hallottam hasonlót. (anyós ilyen-olyan indokkal egyszer elkérte a kulcsot, aztán később akkor is körbenézett, ha nem volt senki otthon...stb.)

2013. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

A leírtak szerint a párja küldi rá. Bejelentés nélkül ne jöjjön senki. Ha van zár be kell zárni az ajtókat a szobákban. Akkor is a férfi fog telefonálgatni, mert ő küldi a nyanyát.


Remélem nincs még gyerek!

2013. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
nem a párom kuldi, hanem annyira kirafinált, hogy nem fog o felhivni itthon vagyok-e, mert azt mondanam nem, hanem a páromat hivja fel, hol vagyok, o telefonal nekem, es a páromnak nem fogok hazudni
2013. szept. 13. 12:43
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Ja és hallgass zenét fülhallgatóval, telefont tedd félre. 60 perc múlva hívd vissza azt a tróger, börtönőr párod és jelezd neki hogy az anyja magénak köszönheti a várakozást, nem szólt előre hogy jön. Ha boltban vagy akkor is várt volna.
2013. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A párodnak se vedd fel csak úgy. De a zenehallgatás vagy kis szieszta a legjobb. Te otthon vagy és az anyós kint rohad idegbetegen. :)
2013. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem menekültem (amikor ilyen drága anyósom volt, mint a tiéd, szerencsére múltidő az egész kapcsolattal együtt), hanem amikor jött kinyitottam, köszöntem, megköszöntem, hogy meglátogatott és megmondtam, hogy most sajnos nem alkalmas. Legközelebb beszéljünk előre telefonon, sajnos most nem érek rá, és elköszöntem tőle. Nem vagyok köteles vendégeskedésre behívni azt, aki még szólni sem képes előre, hogy jön. Amikor az akkori férjem nem állt ki mellettem, tőle is jöttek a telefonok, hogy hogyan beszéltem én az anyjával, stb. (semmi csúnyát nem mondtam, soha!), akkor megmondtam, hogy végeztünk. Vagy megtanul elszakadni anyucitól, vagy én keresek igazi férfit. Ez utóbbi lett. A mostani páromnak azonos a véleménye velem. Mi látogatjuk a szüleit, kb. kéthetente egyszer, 5 év alatt kb. 5x jöttek ők hozzánk, akkor is csak akkor, ha mi kifejezetten hívtuk őket. Nem mondom, hogy mérföldes távolságokat kell tartani, de van egy minimum, amire az embernek igénye van, és meghúzza a határt a magánélete és anyós véleménye között. Neked is javaslom, hogy merj szembenézni a "drága mamival" és ha szükséges a pároddal is, mert így nem lehet élni, hogy minden nap azt "várod", mikor jön az ellenőrzés és kritika. A Te életed, határozd meg Te a játékszabályokat!
2013. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyós kinn áll, és hív a párod ne vedd fel...

tusoltál, wc-n voltál.. stb

vagy nem akartad beengedni az anyóst őszintén megmondhatod, csak este, akkor nem kell beengedned az anyját, és még nem is hazudtál.


az enyém részben ilyen, mindig mindent megnéz, de legalább nem szól be:D

2013. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
41%
Ez legyen a legnagyobb problémája, hogy 2féleképpen voltak bevetve az ágyak. Egyébként hogyhogy 2 ágy van, nem együtt alszotok a férjeddel?
2013. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
de franciaágy van, ugy ertettem hogy másképpen hajtjuk ossze a takarot, és tényleg furán néz ki, de nem fogom áthajtogatni ha neki úgy jo
2013. szept. 13. 14:11
 30/36 anonim ***** válasza:

Ja, így már értem :)

Ha máskor szívózik, mondd meg neki, hogy ő az ő házában úgy veti be a saját ágyát, ahogy akarja, úgy takarít, ahogy akar, ti meg a SAJÁT OTTHONOTOKBAN szintén úgy csináljátok, ahogy ti szeretitek. Ha nem tetszik, nem kell jönni.

2013. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!