Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom szerint troger vagyok,...

Anyosom szerint troger vagyok, mert 2féleképpen volt bevetve az ágy?

Figyelt kérdés
Eljott látogatoba, persze végigment az egeész házon, és a háloszobában másképpen volt bevetve a két ágy, mert én is és a férjem is azonnal megcsináljuk, ha felkelunk, de másképpen. Ezt meg is mondtam neki, erre nekem állt, hogy milyen dolog az hogy a fia veti meg az ágyat, miért nem én csinálom no létemere, és amugy is hogy merészelek parancsolgatni a fiának meg dolgoztatni ot.
2013. szept. 13. 10:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%

Részvétem!

Beszélj a férjeddel, mert ez így nagyon nem kóser. A telefont pedig kapcsold ki a francba. Faragatlan nőszemély!

2013. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehet a látogatások számát csökkenteni? A férjednek kéne beszélni vele, hogy akkor jöjjön amikor ő is otthon van, és minél ritkábban.

Hogyha tudnám hogy az ajtóban áll, biztos feltúrnám az ágyat, rádobálnék pár ruhát, csak hogy idegesítsem. Semmi köze nincs ahhoz hogy hogy éltek.

2013. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ez a ti sajat hazatok, vagy anyosodnak koze van hozza?

Ha az ove, akkor sem kellene ellenoriznie, mert kulturalt ember ilyet nem tesz.

De tapasztalatbol mondom: ebben az esetben fordulhat elo, h jogosnak tartja a csekkolast, te pedig nem mered helyre rakni, mert talan ugy erzed, h neki tobb koze van a hazhoz, mint neked.

Ha ez a szituacio, akkor talan fuggetleniteni kellene magatokat.

Ha viszont a sajat hazatok, akkor szepen, udvariasan vilagositsd fel, h o vendeg, szivesen latjatok VENDEGKENT, amikor a ferjed otthon van, vagy te is egy kavera. Es ennyi.

En egyszer voltam hasonlo szituban, mi a sogorom hazat bereltuk ki. Nem ingyen laktunk, nem rezsiert, normalis arat fizettunk erte. Haasogorom jott, akkor vendegkent viselkedett, tiszteletben tartotta, h mi elunk ott.

De anyosom eleinte jott es rendezkedett, szabadon jart, pedig egyebkent nullapenzevolt a vetelarban is es ami berleti dijunkban is, szoval semmi fuggoseg nem volt. Igy mi (a ferjemmel egyutt) finoman szoltunk, h jojjon, latogasson, uljon le a nappaliban, de ne rendezkedjen, mert mi sem tesszuk ezt nala. O mondjuk jo fej, csak tulbuzgo volt, megertette.

2013. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok ezzel csak kapcsolatban. A barátom szülei mindent jobban tudnak nálam... Ez a válasz számomra is hasznos volt.:D


" És anyukának milyen rendes fia van. Biztos ő nevelte ilyen rendszeretőre. Tessék elképzelni, mióta együtt vagyunk, azóta ez mindig így van. :)))) De megnézném a képét. :)"


Legközelebb valami hasonlót mondok én is, mert itt is az a gond, hogy én vagyok a nő és a barátom áll fel nekem vízért, ha náluk vagyunk és nem én kínálgatok végig mindenkit meg hasonlók.:)

2013. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
húúú egy mű broki az ágyon tényleg ütős lenne :D
2013. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"mondjuk a párod állítsa le"

Ezt semmiképpen nem javaslom. Ha nekem van gondom anyóspajtással, nem fogom a párom nyakába varrni, hanem megoldom magam.

Egyébként 1-es véleményét osztom.

2013. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!