Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnők, feleségek titeket...

Barátnők, feleségek titeket is kikészít az anyósotok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 16:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%
Üdv a klubban :/
2013. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
nem szerencsére :) nagyon kedves asszony :) inkább apósom idegel ki, de mivel évente kb. 3szor találkozunk, bőven kibírom :)
2013. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Beláttam, hogy jobb távolságtartónak lenni vele, rosszak a tapasztalataim. A tüskék megmaradnak, de így oké a kapcsolatunk, főleg, hogy 1 évben maximum kétszer találkozunk (:

Miután nem hívogat napi 20-szor már, így jó.

2013. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Általában nagyon szeretjük egymást és jóban vagyunk, de néha összeveszünk és akkor 1 hétig orgunk a másikra, de aztán elmúlik. pedig nem könnyű vele, de már megtanultam hogy kell bánni vele.
2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem készít ki, sőt nagyon jó a kapcsolatunk. szeretem, mert felvilágosult gondolkodású. Soha nem bántott akkor sem, mikor többet kerestem, mint a férjem, és most sem, mikor a férjem keres jobban. A gyerek nemével kapcsolatban meg mindig azt mondogatta, kislányom, ahhoz a fiamnak úgy kell feküdnie, mert rajta múlik. :-)
2013. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen sokan nincsenek tisztában,hogy azt abban a pillanatban a hímivarsejt dönti el,hogy lány/fiú lesz e a csemete... :)

Miért ilyenek az emberek/anyósok?Miért kell piszkálódni,mással törődni?Miért kell beleszólni más életébe? Én sem teszem,más se tegye...elvárnám,sajnos nálunk is ez a helyzet...

2013. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös!

Nálunk is ez a helyzet csak mi itt lakunk nem messze tőlük. Kislányom detto sír anyósnál,de ő el akarja vinni a faluba mutogatni!!! ááá! természetes,hogy nem adom,mondtam akkor viheti szó nélkül,ha már nem sír nála,és elvan vele. De nem érti meg!

Elvárná hogy minden délután ott üljek náluk,mert szerintük (anyós/após) egy anyának ez a dolga...nem más dolgok,hanem otthon a helye! ezt kaptam a fejemhez valamelyik nap. Sajnos még a háború előtt élnek,amikor az volt a szokás...pedig akkor még nem is éltek!! Felvilágosítottam,hogy nekem is van családom a sajátom és a szüleim,ráadásul betegek,de dolgozniuk kell,na ezért járok haza 3-4szer egy héten,meg mert most nem dolgozom és megtehetem!És őket ez rettentően zavarja! Na az ilyennel mit lehet tenni?

2013. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
ja még hozzátenném a párom estig 8-9-ig dolgozik...és őt nem zavarja,csak azt zavarja akinek elvileg semmi köze hozzá!
2013. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én már nem is beszélek vele!!! És kifejezetten boldog vagyok, hogy soha többé nem kell vele találkoznom!!! A gyereket is a férjem viszi hozzá.
2013. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesn.
2013. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!