Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szóltok ehez a dologhoz...

Mit szóltok ehez a dologhoz ebben formában? /anyós /

Figyelt kérdés

Anyósoméknál bucsú lesz : Nagy vendégséget hívot kb 30-35 fő : kaja pia ,minden :

Evvel nem is lenne baj hiszen mi is megyünk ,mondtam a férjemnek ne menjünk üres kézzel : sütők valamit mi ezt ketten megbeszéltük . Neki nem mondtuk tudni kell ,hogy nem a szomszédban vannak 350km : Amin kiakadtam skpon,nem kért hanem parancsba adta nekem ,hogy mit süssek : szó szerint így hangzott : Jó akkor te ,rétest 4félét ,pogácsát ,hó labdát ,képviselő fánkot sütsz mindenböl 2 adagot : csak néztem ,hogy mi van kérjen meg és akkor oké : Hozzá teszem pénteken este kell indulnunk én még pénteken du 5 ig dolgozom : Ami nem gond mert max csütörtökön éjjel megoldanám : A férjem mondta ,hogy ez nagyon sok ,így hogy dolgozunk ,erre ti ügyesek vagytok megoldjátok : A férjem azt is megkérdezte ,hogy a húga mit süt :erre anyósom tudjátok ,csütörtökön még dolgozik ..Ere szegény férjem ,kiakadt ,mondta ,hogy jó akkor rendeljen anyósom a cukiból valamit és mi kifizetjük nem az nem jó házi süti kell nem szégyenkezik cukrász sütivel. Nem akartam ,hogy veszekedés legyen mondtam jó ,de nem ígérem ,hogy minden meglesz . Erre ,de ebböl nem maradhat el semmi :A férjem most olyan mérges ,hogy így utasitottak ,és nem kértek ,azt mondta ,hogy nem megyünk sehova ,de csak pénteken du mondja meg az anyának : Szóval mellém állt ,de attól félek ,hogy ebböl ha nem megyünk nagyobb balhé lesz : Nem szeretném ,ha férjem ilyen helyzetbe kerülne . Nem biztos ,hogy ő lenne a rossz inkább engem cseszegetnének ,hogy direkt nem mentünk el. Inkább sütök egész éjjel : És bucsú után kiosztom anyósom : Nem tudom mi lenne a jó megoldás :


2013. okt. 1. 09:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Bízd a férjedre a dolgot, majd ő lerendezi az Édesanyját. Péntekig tuti enyhülni fog még, az is lehet, hogy majd elmentek azzal a sütivel amit közösen kigondoltatok, és törülje szemit-száját az anyós.

Férjed annyit mondhat neki ebben az esetben ha pampog, hogy "Édesanyám, itt vagyunk, eljöttünk hozzád. Ahelyett, hogy ennek örülnél csinálod itt a palávert. Még egy rossz szó és felállunk, hazamegyünk. Ne a nyomorult kaja legyen már a lényeg, hanem az együtt töltött idő". De ahogy látom férjedet nem kell félteni, megmondja majd a magáét :)

Ilyen vagyok én is, mint ő, raktam már ki ismerősöm ismerősét a kocsiból, mert folyton beszólogatott, hogyan vezetek. Mondtam még egy szó, és kiteszlek. Röhögött. Aztán tényleg kitettem, mondjuk legalább egy buszmegállóban :D

2013. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Eszembe jtuott még valami, férjed mondhatná azt péntek délután anyósnak, hogy anyukám azért nem megyünk, mert nem tudtuk egyszerűen megcsinálni azt a rengeteg sütit amit te parancsba kiadtál, ezért nem akarunk szégyent hozni rád, inkább nem is megyünk. Majd legközelebb akkor hívj meg minket, ha ránk vagy kíváncsi, nem a kaja lesz a legfontosabb."

És itt telefon lerak, aznap többet már fel sem veszitek neki :D

2013. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek .

Remélem a férjem még enyülni fog vagy hát kitudja ,melyik jó helyzet : Erre gondoltam én is ,hogy nem mindent csinálok meg ,és visszük amit eredetileg gondoltunk : A férjemnek nem mondtam el mindent ,hogy miket gondolok mert más hülyesége miatt nem érdemes veszekedni..de úgy gondolom ,az csöditse össze a rokonokat aki meg is tudja oldani egymaga. Persze ha meghívnak akkor illik megkérdezni ,hogy mit vigyünk ,vagy kell e segitség : azt gondolom,hogy ezt a rokonság is megtehetné . lehet ,hogy meg is tették ,csak anyósom mindent maga akar csinálni ,és sikert aratni . csak hát nem mindent ő csinál..

2013. okt. 1. 11:17
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Kit érdekel, ha 350 km-re balhé van?

Végre egy olyan anyósproblémás-kérdés, ahol a kérdező férje a sarkára áll, és megvédi a kérdezőt az anyóssal szemben!!!

2013. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezted tőle, hogy mit süss egyébként? Arra mondta el ezt a listát vagy magától kezdte kiosztani a listát? Mert nem mindegy, ha kérdezted, akkor szerintem ne sértődj meg azon amit mondott, ha meg csak úgy kiadta, akkor javaslom csinálj almás pitét, meg egy mákosat, az gyorsan kész, férjed is tud segíteni (almát reszelni) meg ha gázos tepsiben sütöd jó sok is lesz, de ennyi félét egy éjszaka alatt képtelenség megcsinálni úgy, hogy másnap bemész dolgozni.
2013. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Ti teljesen hülyék vagytok...

Lóf#szt sem kell csinálni, elmenni meg főleg nem.

Az anyós meg pukkadjon meg, meg égjen be a többi vendég előtt...

2013. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mennék el! Nálunk teljesen természetes a családban, hogy viszünk süteményt, pl. az esküvőkre is úgy rakja össze a család mindig a süteményt, de SOHA SENKI nem adja ki, hogy ezt meg azt süssél és mennyit! Ez pofátlanság! Mit képzel, hogy a ti zsebetekre eltervezi, hogy milyen sütit ad a vendégeinek?! Vendégségi sütikhez az ember nem is a legolcsóbb margarint stb. veszi ennyi sütemény egy csomó pénz! 14 tepsi sütemény! (Mert ugye mindenből kétszeres adagot rendelt.) Én nem is tudom mit képzelt, a férjednek van igaza. Nem mennék el. Oldja meg. Mi az, hogy ekkora rendeléseket így lead? Még az idő előtte hagyján is, de akkor is pofátlan. De így meg, hogy még időd sincs rá, nehogy már még te szakadjál meg!


És ha nem a férjed lesz a rossz nekik, hanem te? 350 kilométerre laknak, és a férjed tudja az igazságot, ő döntött így, mégis mitől félsz? Ne legyél már ilyen megalázkodó meg lábtörlő, mint aki attól fél, hogy elválasztják tőle a férjét!

2013. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
Én akkor sem mennék el, ha vihetnénk cukrászdai süteményt. Menjen a fenében. Ha megbeszéljük együtt, hogy tudok-e hozni süteményt és mennyit vállalok vagy ilyesmi, akkor oké. De így, hogy kiadja mint valami cselédjének és leszarja a véleményem, meg mindent, akkor dugja fel a vendégségét.
2013. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Én szándékosan vennék a boltból pár dolgot amire rá is van címkézve hogy boltból és mikor beszólna meg mondanám a magamét és ott hagynám a sütit meg meg enném :D
2013. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%

Időben meg kell mondani, hogy nem tudod és nem is akarod megcsinálni, mert nincs rá időd. Köszönitek a meghívást, nem mentek el. Így korrekt. Ha ő bunkó, ne legyetek ti is azok!

A férjed felhívja és elmondja neki, minden cirkusz nélkul. PONT

2013. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!