Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Anyós nem szezereti a páromat és fordítva. A baba az első nekem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves vagyok van egy 10 hónapos kisfiam. Apukámmal nagyon szeretjük egymást. Barátommal sokat veszekszünk mert NevelőAnyummal nem bírják egymást. Igazából Anyu velrm és Apuval is állandóan veszekszik , ideges fáradt ordibál kb 10évesként kezel. Mindenbe beleszól. Aput is én védem meg ha veszekednek. Nem lehet vele mit kezdeni , ha nem jó hejre rakom a cipőmet odébbrúgja és elvárja h most azonnal menjek és tegyem a helyére (mégha éppen babával foglalkozom is) ha valami nem úgy van ahogy Ő akarja kiabál velünk. Elköltözni anyagiak miatt nem tudunk Apu nem akarja , hogy elmenjünk mindent megtesz értünk. Barátom Anyukájánál nagyon sokan lennénk kicsi helyen. A kisfiam az első , hogy Ő ne élje át azt amit én kicsinek( folyamatos kiabálás stb). Nem tudunk mit csinálni:( Mit tennétek ilyen helyzetben? (az lemaradt h próbálok Anyuval normális lenni hisz mégiscsak mosott főzött stb kicsi korom óta. )

2013. okt. 7. 09:33
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Igen..kevés. Hiába beszélnék vele.. ma is próbáltam normálisan. Az lett a vége , hogy ordibált , elkezdett remegni és rosszul lett. pedig semmi rosszat nem mondtam. De megint én lettem a hibás hogy rosszul lett :/
2013. okt. 9. 12:45
 32/32 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele, egyszerűen vigyétek el pszichiáterhez. Adjátok be neki a nyugtatóit és kész. Nem normális állapot, hogy egy idegbeteg ember tegye tönkre 3 normális életét. Nem tudom, honnan származik a betegsége, de először is annak az okait kell feltárni, és próbálni enyhíteni rajta. Függetlenül attól, hogy hol laktok.


Nyelvet tanulj, azzal nem tudsz mellélőni. Angol tudás lassan mindenhova kell.

Egy kis segítség:

www.tudasodajovod.hu Tanfolyam, szinte ingyen.


Ne várj a sült galambra, felelősségteljes anyuka kell, hogy legyél. Heti pár angolóra mellett pedig keresgess valami alkalmi, vagy részmunkaidős munkát. A bölcsibe mindenképpen add be a jelentkezési lapot, mert általában elég hosszú a várólista.


A gyereknek nem jó ez az állandó veszekedés, próbálj meg a lehető leghamarabb költözni. A párod is kikészül ettől. Kérdés, hogy meddig bírja cérnával, nem csodálkoznék, ha előbb-utóbb összepakolna.

Az anyukájánál nem tudnátok megpróbálni egy kicsit? CSak tegyél egy próbát. A kicsi hely nem olyan káros, mint az állandó stressz.

2013. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!