Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnál egy testi fogyatéko...

Elfogadnál egy testi fogyatékost menyként?

Figyelt kérdés

A párom szülei nem szeretnek a fogyatékosságom miatt.

A sógornőm fb-on azt írta a páromnak, hogy miért egy nyomorékkal akar élni, mikor annyi csinos lány van a városban.

Megjegyzem nem vagyok nyomorék, "csak" a kezemmel vannak problémák.

Munkát nem kapok, most szakmát tanulok amiben a kezem nem hátráltat... 2 hónapja nyújtottam be az Államkincstár felé fogyatékossági kérelem miatt papírokat...Most a válaszra várok.

Egy ügyvéd azt mondta érdemes lenne perelni a kórházat, mert orvosi hiba miatt lettem olyan amilyen, de sajnos ez a papírokból nem derül ki :(


A háztartás vezetésében illetve a főzésben nem akadályoz a kezem.

Páromat nem bánja, hogy "eltart".

Sokat sírtam a problémáim miatt, általánosban csúfoltak is emiatt, akkor egy autó elé ugrottam, de az autós időben meg tudott állni.

A kívülállók azt hiszik csak lógatom a lábam, de senki sem tudja lelkileg ez milyen sz.r nekem.

23L


2013. okt. 15. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:

Műteni nem érdemes, évekig jártam gyógytornára, de már nem bírták fizetni a szüleim így abbahagytuk.

Anyum 10 évig volt gyesen velem, 3 éves koromig szinte minden nap vittek orvoshoz, aztán már csak heti 2x-3x.

2013. okt. 15. 17:30
 2/62 anonim ***** válasza:
98%

közöld velük inkább leszel testi, mint lelki nyomorék:D

én epilepsziás vagyok és nemrég olyan is történt velem,hogy valaki félt tőlem hátha fertőző vagyok.:D Aki nem benne él nem érti meg és inkább támad

2013. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
97%
plusz a sógornődnek aztán tényleg semmi köze hozzá:S
2013. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Anyósom is ezt kérdezte, mi van ha a gyerekünk is fogyatékos lesz?


Mondtam neki, hogy én is csak azért lettem az, mert a szülésznő elrontott valamit, amiért SENKI nem vállalta a felelősséget.

2013. okt. 15. 17:35
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek fiaim, de ha lennének, minden további nélkül. Ugyan olyan vagy mint bárki más..
2013. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnálak.
2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

Óh, atya gatya.....:((

Ne haragudj, de hogy lehet valaki ilyen érzéketlen tuskó!

Úgy gondolom nem az én reszortom kiválasztani ki a megfelelő a gyerekem mellé.

Neki kell együtt élni vele, ráadásul rokkant nyugdíj mellett is lehet dolgozni.

Elmondom neked hogy egy ismerősöm 6 órában dolgozik, plusz kajajegy 70.000 ft összesen.

És ugyanennyi rokkant nyugdíjat kap.

2013. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
A fiam választ magának párt, nem én neki. A lányom se szóljon bele a testvére dolgába. Én minden további nélkül elfogadnálak, a lányomhoz meg lenne 1-2 keresetlen szavam...
2013. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
97%
Miert csak azokat a noket lehet eltartani akiknek semmi testi hibajuk nincsen? Szerintem te osszekevered magadban a ket dolgot. Vagyis osszekotod. Orulj neki hogy van egy parod aki szeret es elfogad es nem banja hogy most csak o keres. A pozitiv dolgokkal foglalkozz. Es azzal hogy a parodat boldogga tedd. Nezd a testi fogyatekossaggal nem lehet mit tenni mint elfogadni. Ugy ahogy aparod is igy ismert meg igy szeret. Kar ezen a teman ragodni. A masik dolog, hogy teged bant hogy nem dogozol es el vagy tartva. Ez ellen meg tettel lepeseket es remeljuk hamarosan lesz munkad es nem fog ez nyomasztani. Orulj hogy megtalaltatok egymast. A parod meg a csaladja meg majd megbeszelik ezt a dolgot. Es a parod meg megmutatta neked ezt a levelet vagy te kutattal?
2013. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

:)

2013. okt. 15. 17:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!