Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnál egy testi fogyatéko...

Elfogadnál egy testi fogyatékost menyként?

Figyelt kérdés

A párom szülei nem szeretnek a fogyatékosságom miatt.

A sógornőm fb-on azt írta a páromnak, hogy miért egy nyomorékkal akar élni, mikor annyi csinos lány van a városban.

Megjegyzem nem vagyok nyomorék, "csak" a kezemmel vannak problémák.

Munkát nem kapok, most szakmát tanulok amiben a kezem nem hátráltat... 2 hónapja nyújtottam be az Államkincstár felé fogyatékossági kérelem miatt papírokat...Most a válaszra várok.

Egy ügyvéd azt mondta érdemes lenne perelni a kórházat, mert orvosi hiba miatt lettem olyan amilyen, de sajnos ez a papírokból nem derül ki :(


A háztartás vezetésében illetve a főzésben nem akadályoz a kezem.

Páromat nem bánja, hogy "eltart".

Sokat sírtam a problémáim miatt, általánosban csúfoltak is emiatt, akkor egy autó elé ugrottam, de az autós időben meg tudott állni.

A kívülállók azt hiszik csak lógatom a lábam, de senki sem tudja lelkileg ez milyen sz.r nekem.

23L


2013. okt. 15. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

Akartam a sógornőmnek egy szál virágot venni,meg sütni valami finomat névnapjára. Párom mondta, hogy nem érdemli meg az az ostoba nő.

Kérdeztem miért beszél így a testvéréről, aztán elmondta a levelet, majd meg is mutatta.

2013. okt. 15. 17:44
 12/62 anonim ***** válasza:
66%

Én is elfogadnálak. Nem is értem ezt, szerintem is a párod választ nem más.


Viszont elég sok olyan ember van aki nagyon szeret más dolgába beleszólni. Ha pl. ilyen menyem lenne, aki folyton beleugat a dolgomba na azt nem lennék képes elfogadni.

2013. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

Több állásinterjún voltam, de ott ugye meglátták a kezem, beszélni kellett róla, aztán mondták hogy amíg hivatalosan nem vagyok rokkant sehova se vesznek fel.

És tényleg nem kapok munkát. :(

2013. okt. 15. 17:46
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

én anyósom is fél mi lesz ha... de ő még kedves szimplán csak nem érti,de igen sokan mivel nem értik félnek tőle és hülyeségeket beszélnek. Ilyenkor én szépen mosolyogva kioktatom mint egy hülye gyereket és a végén még ő szégyenkezhet:D

az én epilepsziám is orvosi műhiba,most ő a szülészet vezetője:S

2013. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

AZ is nehezen kap munkát akin nem látszik semmi. De aki nem adja fel az előbb kap mint akin nem látszik semmi de feladja.

Amúgy milyen munkákról van szó?

2013. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

A parod szulei es a sogornod az igazan "nyomorekok" agyilag biztosan.

Barmikor megeshet veluk is egy baleset ami miatt akar lebenulhatnak vagy pl elveszithetik valamelyik vegtagjukat.

Akinek van fogyatekossaga az mar nem ember?Nem erdemli a boldog eletet?

Nem ertem az ilyen gondolkodasu embereket...de olyan sokan vannak.

Ha latnam, hogy a gyerekem boldog mit bannam en kivel az...boldog lennek en is.

2013. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim válasza:
83%

Szerintem szard le, hogy mit ugat a leendő rokon.

A sütit meg csináld meg, mert azzal csak jót teszel nekik. Ja és a virágot se felejtsd el :)



17F/meleg

2013. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem boltba kisegítőnek, takarítónak, telefonos munkatársnak..
2013. okt. 15. 17:54
 19/62 A kérdező kommentje:

Anyósom amikor először meghallotta, hogy fogyatékos, azt hitte értelmi fogyatékos vagyok...

Kérdezgette páromat a telefonba,hogy írni, olvasni tudok e, felfogom e a külvilágot rendesen... egyedül lehet e hagyni engem...

2013. okt. 15. 17:56
 20/62 anonim ***** válasza:
85%

ne is mondd én anyósom a legkedvesebb lény a világon apósom is de..

Egyszerűen nem fogadják el az ötleteimet hisz egy epilepsziás nem lehet valami nagy észlény -.-"

2013. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!