Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elfogadnál tanácsokat egy...

Elfogadnál tanácsokat egy ilyen személyi edzőtől?

Figyelt kérdés

Aki nem nagydarab, mert mindig naturál volt és nem híve a szteoridokkal történő testépítésnek, de az átlag személyi edzőhöz képest sokkal jobban ért a gyakorlatok kivitelezéséhez, anatómiához, edzéselmélethez és élettanhoz?

Vagy inkább választanál egy olyan edzőt, aki mondjuk magyar testépítő bajnok és nagydarab, szterodiokkal kigyúrt, azon az elven hogy "aki nagy jobban is ért hozzá"?


2013. máj. 1. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te magad is tudod a választ...
2013. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudnám, hogy tényleg ért hozzá? Nincs a homlokára írva.

Aki izmos az viszont elég szembetűnő

2013. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, ezért kérdezem. az hogy én mit gondolok nem jelenti azt hogy más is így gondolkozik
2013. máj. 1. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A szteroid csak átüti a határokat, kitolja a korlátokat. Attól még ugyan úgy brutálisan kell edzeni. És naturálban is lehet valaki rendesen izmos, annyira mindenképp, hogy elhidd neki azt, amit mond. Ha kételkedsz, akkor vagy valami teljesen mást mond, mint amit vártál, láttál addig, vagy alapból nem érzed őt illetékesnek.
2013. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha valaki versenyzési céllal keres fel személyi edzőt mondjuk,akkor az utóbbi edző több mindenben tud neki segíteni,mert ismeri a versenyek világát is,míg az első valószínűleg nem.
2013. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a naturálság, illetve a szteroidhasználat nem predesztinál senkit arra, hogy ért-e a testépítéshez, vagy sem. Rengeteg profi testépítő azt se tudja mit tol be magának, vagy hogy ihat-e reggel egy kávét, mert a trénere/orvosa/dietetikusa segítségére van utalva. Ez szerintem abszolút személyfüggő. Ismerd meg kicsit mindkettőt, ha van rá módod.
2013. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:

aki nagy jobban ért hozzá az sztem tulzás.

Láttam már alakokat akik szép izomtömeggel rendelkeztek, szárazak voltak és kinait meg gyrost zabáltak egész nap, rizst és csirkemellet soha. Na persze nem is edzősködtek.

Személyes tapasztalat kell hozzá. De edző mellett, ha nagy ha nem mindenképp jobban fejlődsz.

2013. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!