Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnál egy testi fogyatéko...

Elfogadnál egy testi fogyatékost menyként?

Figyelt kérdés

A párom szülei nem szeretnek a fogyatékosságom miatt.

A sógornőm fb-on azt írta a páromnak, hogy miért egy nyomorékkal akar élni, mikor annyi csinos lány van a városban.

Megjegyzem nem vagyok nyomorék, "csak" a kezemmel vannak problémák.

Munkát nem kapok, most szakmát tanulok amiben a kezem nem hátráltat... 2 hónapja nyújtottam be az Államkincstár felé fogyatékossági kérelem miatt papírokat...Most a válaszra várok.

Egy ügyvéd azt mondta érdemes lenne perelni a kórházat, mert orvosi hiba miatt lettem olyan amilyen, de sajnos ez a papírokból nem derül ki :(


A háztartás vezetésében illetve a főzésben nem akadályoz a kezem.

Páromat nem bánja, hogy "eltart".

Sokat sírtam a problémáim miatt, általánosban csúfoltak is emiatt, akkor egy autó elé ugrottam, de az autós időben meg tudott állni.

A kívülállók azt hiszik csak lógatom a lábam, de senki sem tudja lelkileg ez milyen sz.r nekem.

23L


2013. okt. 15. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:

Jártam pár magyarországi orvosnál, egyik sem tudott semmi módszert a változtatásra.

Annyit mondtak, használjam a kezem amennyire tudom, hogy ne sorvadjanak el az izmaim.


Lehet hogy külföldön meg tudnának műteni, de arra nincs pénzem. (Kiutazni vizsgálatra, tolmácsot fogadni)

2013. okt. 20. 20:32
 62/62 anonim ***** válasza:
59es, nem muszáj elolvasni (feltételezem nekem írtad) csak segíteni próbáltam :-).
2013. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!