Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan vagyok a páromra mérges?

Jogosan vagyok a páromra mérges?

Figyelt kérdés
Párom tegnap az anyja sírjára vett árvácskát, mondtam neki, hogy ha már vesz akkor vegyen az apukám sírjára is és a tesóim majd ideagyják az árát. Erre közölte, hogy nem vesz mivel harminc darab az nagyon sok pénz az anyjáéra pedig csak tíz kell. Hogy lehet ilyen önző?
2013. okt. 21. 14:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
40%

82%-os vagyok

Nem örökbe ajándékba kérte a kérdező.

Ha most nincs 3-6ezre,akkor miből él segélyig/fizuig?

2013. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Minek menjek és vegyem meg én, ha ő úgyis virágot venni ment?
2013. okt. 21. 15:02
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adtad oda neki egyből a pénzt te? Aztán ti majd elrendezitek a testvéreiddel magatok között.
2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
64%

Andizsuzsinak csak részben van igaza. Ha sokba kerül az árvácska, akkor kevesebbet visz anyukája sírjára, és marad a kérdező anyukájáéra is. Szóval azzal értek egyet, aki azt írta, hogy 5-5 árvácska. Itt nem a darabszámról van szó, hanem arról, hogy mindkét anyukáról megemlékezzenek.

Azt én sem értem, hogy miért a tesók adják az árát. Vagy azért mert az ő adagjukat is megvetetted volna?

2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem adtál neki pénzt, és tudott volna hozni belőle neked is virágot.

Nem azt mondta, hogy nem veszi meg, hanem azt, hogy nagyon sok pénz neki. Volt x forintja, és abból csak 10 szál árvácskára futotta.

2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"Ha most nincs 3-6ezre,akkor miből él segélyig/fizuig?"


Tudod vannak, akiknek segélyig/fizuig be kell osztani azt, ami van. A majd megadják pedig bármikor lehet. Arról nem volt szó a kérdésben, hogy ő reggel megveszi, és este visszakapja az árát.

2013. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
11es, itt még valószínűleg pénztelen gyerekekről van szó. Különben megoldották volna együtt a vásárlást.
2013. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora p*cs...
2013. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Azt én sem értem, hogy miért a tesók adják az árát. Vagy azért mert az ő adagjukat is megvetetted volna?"


Értelemszerűen igen. Valószínűleg nem három-négy ember külön-külön veszi meg a virágot és ülteti el a sírra. Én meg tudom kérdező párját érteni, az én sógoromnak 18 év alatt egyszer sem jutott eszébe megkérdezni, hogy mennyibe került a szülei sírjának a gondozása. Mi megengedhetjük magunknak, hogy magunk ültessük be évente 2x, de nem biztos, hogy más is.

2013. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen a testvéri kapcsolat, de lehet a párod arra gondol, hogy nem vagy csak nehezen kapjátok meg a pénzt és ezért mondta ezt.
2013. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!