Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan vagyok a páromra mérges?

Jogosan vagyok a páromra mérges?

Figyelt kérdés
Párom tegnap az anyja sírjára vett árvácskát, mondtam neki, hogy ha már vesz akkor vegyen az apukám sírjára is és a tesóim majd ideagyják az árát. Erre közölte, hogy nem vesz mivel harminc darab az nagyon sok pénz az anyjáéra pedig csak tíz kell. Hogy lehet ilyen önző?
2013. okt. 21. 14:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy sosem fogjuk megtudni miért nem adta oda a pénzt a házastársának.

Az sem derült ki, hogy a kérdező a feleség vagy a férj-e.

Miért nem jó az ha mindkét sírra egyforma mennyiségű árvácska kerül?

2013. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Közös kasszán vagyunk, az ő anyja sírjára csak tíz darab virág kell apuérapedig harminc. Szerintem egyszerűen csak önző.
2013. okt. 21. 15:41
 23/39 anonim ***** válasza:

Ha közös kassza,akkor végképp jogos.

Közös kasszánál gondolom tudja a kérdező,hogy futja-e pár ezer virágra....

2013. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Tízezer forintunk van hónap elejéig, de tesóim ideadták volna a pénzt.
2013. okt. 21. 15:50
 25/39 anonim ***** válasza:
50%
Neked nincs pénzed, hogy megvedd a te édesapádéra? Miért a párodnak kell gondoskodnia az ő sírjára a virágra? Annyira nem lehet fontos virágot vinned rá, ha a párodat csicskáztatod vele...
2013. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy hét van hó elejéig és van 10 ezer forintotok. Igaza van a párodnak, mert ha véletlenül mégse adják oda, akkor nem esztek?
2013. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, a te édesapád sírjára miért jár 3x annyi virág, mint az ő édesanyjáéra? Arra is miért nem csak 10?
2013. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Menjenek el a tesóid venni, aztán majd ti megadjátok.
2013. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy tök mindegy, ki mit ír. Te csak megerősítést vársz, semmi többet.
2013. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem a pároddal beszéled meg? Most ha azt mondjuk hogy jogosan vagy mérges akkor mérges maradsz, ha nem akkor elmúlik a harag?!?! Talán beszéljétek meg egymással.

És egyáltalán mi az hogy 30 kell meg 10 kell? Az a lényeg, hogy ha jól érzed magad attól hogy a sírjánál vagy, akkor menjél, viszel amit akarsz vagy nem viszel semmit, hidd el, nekik már teljesen mindegy. Ha összesen van 2 árvácskátok akkor azt is szét lehet osztani.

2013. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!