Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan vagyok a páromra mérges?

Jogosan vagyok a páromra mérges?

Figyelt kérdés
Párom tegnap az anyja sírjára vett árvácskát, mondtam neki, hogy ha már vesz akkor vegyen az apukám sírjára is és a tesóim majd ideagyják az árát. Erre közölte, hogy nem vesz mivel harminc darab az nagyon sok pénz az anyjáéra pedig csak tíz kell. Hogy lehet ilyen önző?
2013. okt. 21. 14:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Azért kell apu sírjára harminc mert háromszor akkora mint anyósomé.
2013. okt. 21. 17:35
 32/39 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező édesapjára azért kell 30, mert hárman vanak testvérek, és fejenként kell 10.


Arra tippelek, hogy a párod azért nem vette meg, mert hó végéig már nincs sok pénzetek, és nem bízott abban, hogy a tesóid azonnal megadják.

2013. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Hétezer forintból simán kihúznánk hó végéig. Akkor a párom anyjánaka sírjára negyven virág kellene mivel négyen vannak testvérek?? Hogy lehet ennyi eszed??
2013. okt. 21. 17:49
 34/39 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válaszom: NEM.

Annyi pénzt,amit ő elköltött megfogsz és elmész a testvéreiddel együtt megvenni a nektek tetszőeket,árban megfelelőeket...stb.

7 ezerből megéltek hónap végéig ketten?

2013. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Vegyék meg a testvéreid, a te részedet meg kifizeted nekik vagy most, vagy fizetéskor.
2013. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kérdezőt rossz embernek titulálni ebben a sztoriban.

Ha anyagi oka van annak, hogy nem veszi meg a párja a virágokat, mert fél, hogy nem kapják vissza időben a testvérektől a pénzt, azt is lehet normális hangnemben közölni.

Az meg, hogy a kérdező csicskáztatja a párját...

Már nem azért, de egy háztartásban élnek. A párja megy a virágboltba, ahonnan a kérdezőnek is szüksége van valamire és megkéri a párját, hogy vegye meg az csicskáztatás?

Én például sosem iszok kakaót, csak simán tejet, akkor ha megyek a boltba, nem fogom megvenni a páromnak a kakaóport, ha megkér rá, mert nehogy már csicskáztasson...??

Ti így csináljátok? Mindenki külön megy boltba, ha olyan dolog is kell, amit csak az egyikőtök szeret vagy kíván?

A másik meg az, hogy a közös kasszából jut 10 virágra a kérdező párjának, akkor minimum másik 10 virágra is kellene, hogy jusson, ami a kérdező adagja az anyukája sírjára. Bár akkor is elég bénának érzem, hogy a testvérek részét nem előlegezi meg, hacsak tényleg nem olyanok, hogy sosem adják meg, és ott maradnak koszt pénz nélkül.

Ennyi erővel amúgy akkor a kérdező is háboroghatna, hogy a párja miért veszi meg mind a 10 virágot, ami az ő szülőjük sírjára kell, hiszen ha négyen vannak testvérek, akkor tőlük is ugyanúgy el kell kérni a részüket.

2013. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
ne csak arra gondoljatok pénzügyben, hogy mi lesz fizetésig. Lehet, hogy van pénzük, de nála volt egy ezres oszt jónapot. Én se futkosok 2-3 ezernél több pénzzel.
2013. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapból az zavar, hogy a kérdező rettentően provokatív. Jön a hiányos információkkal, aztán amikor mindenki kérdezősködik, tőmondatokban válaszol valamit, meg leszúr másokat, hogy "Nem vagy te normális". Akármit válaszol akárki, úgysem fogadja meg, csak puffogni jött ide...
2013. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!