Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek olyan ajándékk...

Ti mit tennétek olyan ajándékkal anyósotok részéről, amiről kiderül, hogy nem is nektek vette, hanem ö kapta, csak nem kellett neki?

Figyelt kérdés
Idén szülinapomra kaptam tőle egy karórát,amit akkor örömmel elfogadtam, addig, míg a párom fel nem világosított az ajándék eredetéről. Eltettem az ajándékot, legszívesebben visszaadnám neki, pl. névnapjára.De bunkónak se akarok tűnni.
2013. nov. 23. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik, nem az a lényeg? Miért kukába kellett volna dobnia és venni neked egy ugyan olyant?
2013. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszene, hordanám, ha nem, akkor én is tovább adnám:))

de a férjedet nem értem,miért mondta el neked? és még azt mondják, a nők a pletykásak:DD

2013. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

mi is pont egy ilyen ajándékba kapott karórát ajándékoztunk el anyám pasijának. a párom nyerte valami tombolán, neki nem a stílusa, ellenben a fickó meg örömtáncot járt, mert neki nagyon tetszett.

mi mondjuk voltunk olyan tapintatosak, hogy nem tettünk említést az óra eredetéről, inkább örültünk, h mindenki örül. :)


a történetben a párod volt sutykó, hiszen ezzel elrontotta az örömödet. bár mondjuk azt sem értem, h te ettől miért nézel más szemmel arra az ajándékra...

2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a szándék a fontos. Ha amúgy nagyon rendes anyósod van akkor ez nem lehet gond. :) Azt viszont csak te tudod, hogy ez valami rejtett utalás, vagy csak ő így szokta. Amúgy én is kaptam így parfümöt anyósomtól, csak ő nem csinált gondot belőle, az orrom előtt közölte, hogy neki nem tetszett az illata, ezért megkaptam én.
2013. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, akkor hordanám. Ha nem tetszene, akkor eltenném a szekrénybe vagy olyannak elajándékoznám olyannak, akiről tudom, hogy tetszene neki, szüksége van rá. De ez mindenképpen olyan személy lenne, akit nem ismer az anyósom, mert az azért ciki lenne, ha az ő ajándékát meglátná máson.
2013. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!