Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondolsz, ha anyós kijelen...

Mit gondolsz, ha anyós kijelenti, nem akar több unokát?

Figyelt kérdés

A fiával 5 éve vagyunk együtt, 2 éven belül szeretnénk gyarapodni. Neki már van 2 gyereke, akiket mi is nevelünk, meg a nagymama is sokat, mert anyuka hétvégente oda viszi őket, meg a szünetekben.

Voltunk nála karácsonyozni, és egy kép volt a falon, viccesen megkérdeztem, csak nem új unoka (egy képkeret eredeti képe, amit ugye csak úgy beleraknak), erre azt felelte. isten ments, elég ennyi, nem kell több. Ez nagyon rosszul esett, de észre sem vette.

Ti mit gondolnátok? én nem tervezem, hogy lepasszolom neki a gyerekeimet majd, ha akarja látja őket, ha akarja nem, de ilyet kijelenteni...

Később beszéltünk róla. A párom szerint véleménye mindenkinek lehet, az anyukája csak kimondta. Én meg mondtam neki, hogy akkor az én véleményem az, hogy neki egyáltalán nem kell a kapcsolatot tartani velük, ha ez teher lesz, én nem erőszakoskodom, hogy megismerjék egymást.


2013. dec. 25. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem érthető, amit mondott, te meg feleslegesen háborodsz fel ezen, hiszen nincs is még gyereked.
2013. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

A gyerek nem azért van, mert a a nagymama unokát akar, vagy nem akar.

A gyerek az egy házasság eléggé természetes velejárója.

Attól, hogy vannak olyan idétlen, éretlen szülök, mint akiről te is írsz ez nem változik.

2013. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Azt ,hogy csak rád és a párodra tartozik mikor vállaltok babát ! Nekünk már van egy gyerekünk a párommal .. Anyám nekem sem örülne ,ha még egy unokával ajándékoznám meg ,Szerinte egy gyereket is elég felnevelni ,jó nagy hülyeség lenne még egy .Ez a véleménye, de nem zavar .. Majd mi eldöntjük a párommal lesz e tesó ,s ha igen ,mikor ...
2013. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

Én mondjuk azt mondanám hogy nem kívánságműsor, hogy akar e unokákat vagy nem. Mi döntjük el lesznek e gyerekeink. Nem kötelező velük találkozni és kész. Bár nekünk a férjemmel nem is lesznek gyerekeink. Amúgy meg mi köze hozzá? Úgy értem nincs beleszólása a dologba.


27/N

2013. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Még mindig ezen kattogsz?
2014. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ha közös gyereket szeretnétek, csak hajrá! nem az anyósod fogja nevelni, nem neki kell majd eltartania, nem is értem, hogy gondolja, hogy kijelenti, hogy nem kell több unoka neki. mert ha lenne még egy, biztos örülne neki, és ezt tapasztaltan a családban!
2014. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem anyosom kijelentette h ne merjunk mi se es sogoromek se meg egy gyereket vallalni. 2 honappal szuletett hamarabb a kisfiuk mint a lanyom. Egy gyerek boven eleg ne flancoljunk. Meg is tiltotta. Nem mondom nem szulok akkor meg egy gyereket ha ugy allok anyagilag h nem engedhetjuk meg magunknak. Az o nyakukra meg vegkepp nem. Messze laknak tolunk soha nincs lepasszolva a gyerkoc nekik a sogoromek meg nem hagyjak.

Ez nem egy anyos dontese. Velemenye lehet de bele nem szolhat. Ha akartok gyerkocot ugyis lesz az h o nem akarja kit erdekel? Ha nem neki szulod. Kar ezen ragodnod. Most en is felhuzhatnam az orromat de neme rdekel. Ugyis maskepp latja majd ha jon a baba. Ne huzd fel magad kar. :-) nyugi es lazan.

2014. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy mi köze hozzá. :-)
2014. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A párod anyukája szereti az unokáit, de nyilván azt szeretné, ha nem az ő nyakára születnének csak, hanem minden szülő maga oldaná meg elsősorban a gyerekek nevelését és felügyeletét.

Elfáradt.

Nyugalmat akar.

Szereti őket, akik majd megszületnek, őket is szeretni fogja, de van azoknak a gyerekeknek apjuk, anyjuk, ne a nagyszülőkre testálják azt, ami az ő feladatuk elsősorban.


Erre gondolt, amikor mondta.

2014. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!