Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg célozni akar anyós...

Tényleg célozni akar anyós vagy már csak én beszélem be magamnak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, nyáron volt az esküvőnk. A gyerek téma már sokszor szóba jött, családi körben is, de a férjem tavaly fejezte be az egyetemet, munka mellett ezért semmiképp nem volt aktuális, de 1-2 éven belül már szeretnénk picit. Ez az esküvő előtti családi vacsin is előjött, azóta pedig anyós ajándékokkal bombáz, tényleg heti szinten, viszont ezek szinte csak kizárólag fehérneműk, harisnyatartók és társaik. Kezdem nagyon kellemetlenül érezni magam, nem hinném hogy a Férjem "panaszkodott" volna a szexuális életünkre, mert az teljesen rendben van ez biztos!

Szerintetek ez valami jelzés lenne, hogy szeretne már nagymama lenni vagy csak én beszélem bele? A sógorom részéről már van 2 gyerek, bár azok nem sajátok, mi meg azért már nem vagyunk fiatalok (én 29, férjem 31)


2014. jan. 9. 21:11
1 2
 11/13 Passiflora ***** válasza:

A kollekció felesleges példányait feltehetéd időnként a Vaterára! :-)


Viccen kívül, ez tényleg elég szokatlan ajándék egy anyóstól, akármilyen jóban vagytok. (Bár biztos sokan jobban örülnének ilyesminek, mint az abroszoknak, étkészleteknek, gyertatartóknak és társaiknak.)


Én is csak arra tudok gondolni, hogy már nagyon várja az unokákat; mondjuk annál azért jobb, mint ha minden családi ebédnél megkérdezné, hogy mikor lesz már végre nagymama! :-)


Amúgy ha ilyen helyzetben lennék, és már zavarna, talán én is inkább a Páromat kérném meg, hogy finoman jelezze neki, hogy igazán kedves tőle, de már el vagyok halmozva ezekkel a kincsekkel egy jó időre.


Amúgy az ízlésedet ügyesen eltalálja? :-)

2014. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen eltalálja, nagyon gyönyörű és minőségi darabokat kapok.

Viszont ma edzés után meghívtam ebédelni és végre összeszedtem magam és elmondtam neki ez nekem egy picit kellemetlen. Szerencsére jól fogadta, legalábbis azt mutatta. Annyival indokolta a dolgot, hogy mindig is szeretett volna egy kislányt és az esküvővel már hivatalosan is a család tagja lettem, ezért ajándékoz meg engem is mindig valami aprósággal, viszont mivel meg van már mindenünk így nem jutott eszébe más aminek örülnék :)

2014. jan. 11. 12:45
 13/13 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy köszönöd, már így is eleget kaptál kérjél inkább valami mást.
2014. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!