Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket, párodat és téged...

Titeket, párodat és téged mennyire irányít após, anyós, sógornő, sógor?

Figyelt kérdés

Mennyire ugráltatják párodat?

Volt olyan, hogy párod oda adta örökbe azt amit a sógor vagy sógornő kért? pl.: DVD lejátszó, számítógép, porszívó

Ami a tiétek az a sógornőtöké, sógorotoké is, illetve anyósé apósé is?

Volt már olyan, hogy apósod elvitte a másik gyerekének azt ami a tied és a párodé?



2014. jan. 26. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen semennyire. Irányítani sose tudták. A tesója játszotta el párszor, hogy a megkérdezése nélkül eladott a neten olyan cuccát, amit úgy gondolta, hogy már úgyse használ, vagy ő a magáévá tette. Meg kölcsön is kért úgy drágább dolgot, hogy egy óra múlva hozom és sose hozta. Ő meg olyan mulya, hogy egy szót se szólt. Viszont elmagyaráztam neki, hogy azért ez így nem normális, gondolja már át, és ne nekem kelljen már szólni, mert akkor én leszek a szemét, holott igazam van. Azóta nincs ilyen.


De amúgy én is ledöbbentem, hogy mik vannak, volt olyan, hogy elvitt egy bútort a szüleihez a garázsba, mert nálunk nem fért el, DE már tudtuk mikor költözünk a nagyobb lakásba, és akkor átvisszük oda. Erre a húga meg fogta és beszerelte magának, mondjuk ez volt a jobbik eset, mikor nem eladta. De a szülei is eljátszották, hogy kihajították a régi könyveit, amiket azért tartott ott, mert nem volt még könyves polcunk, meg hely se sok a lakásban, de még kellettek volna. Nekik meg van négy kamrájuk, egy nagy garázsuk, nem hiszitek el, hely is van, és ezen kívül olyanokat gyűjtenek, hogy régi vasaló deszkák, meg törött bögrék, régi trabant ablaktörlő, holott 20 éve nincs autójuk, meg ilyenek, de ami a férjemé és használható, azt rohadt gyorsan ki kellett dobni/eladni/használatba venni. Én se hittem el, hogy mik vannak! Én családomnál amit ott hagyunk, az úgy megvár, nem kell arrra gondolni, hogy vajon meglesz-e még mire érte mennénk.

2014. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te tudod miről beszélek. Nincs saját lakásunk de amije van páromnak azt szeretik elvenni a szülei és a testvére. Pedig páromnak diákhitel tartozása is van... Én mit csináljak?
2014. jan. 26. 22:23
 13/16 anonim ***** válasza:

nem irányítanak. sógorékkel meg nem igazán tartjuk a kapcsolatot, semmirekellők a párjával, após tartja el őket, ő fizet mindent, vásárol és még meg is kell főznie pedig a csaj munkanélküli... nyilván minket nem támogat mert emellett nem tud, de nem vesz el semmit, minden amink van, magunk teremtettük meg, megdolgoztunk érte, nem adjuk, de nem is kérik :)

anyósom azért helyretette őket, sajnos már nincs köztünk :(

2014. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit csinálj, mit csinálj? Mondd meg a párodnak, hogy ne legyen már ilyen tejbe tök. Te nem tudsz csinálni semmit.
2014. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere a szuleink nem ilyenek, es mivel nem is elunk egy helyen, igy senki sem magyaraz bele az eletunkbe. Mondjuk en nem is hagynam!
2014. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán

Nem.

Nem, de kölcsönadjuk, ha szükséges (még nem volt rá pl.)

Nem.

2014. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!