Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ex szuleivel foglalkozni?

Ex szuleivel foglalkozni?

Figyelt kérdés
A ferjem volt felesege kulfoldon, messze el. 12 evig voltak hazasok, gyermekuk nem szuletett. A volt feleseg szulei idos, betegek. A ferjem nagyon szerette oket, es havonta 2-3 alkalommal at szokott menni hozzajuk, segit nekik idonkent. Ez most csak szerintem furcsa?
2014. febr. 9. 16:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy nemes lélek. Becsüld meg, egyre ritkább.

A feleségével szakított, a néni-bácsi nem azonos a volt feleségével, más emberek.

"Nemes legyen az ember, segítőkész és jó." Goethe

2014. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
7%

Nem, nem csak szerinted furcsa, hanem minden józan ésszel élő, gondolkodó ember szerint az.


Mert ugye itt van, az, amibe sokan bebesnek: az emberiesség, az hogy öregek, és jaj, de betegek, és milyen jó volt a viszony anno és hogy a volt feleség, a lányuk milyen messze van, külföldön...


Miért érzi a férjed annak a kényszerét,hogy olyan embereknek segítsen, akikhez már semmi köze sincsen?


Azóta elvált a felegétől (az öregek lányától), azóta elvett téged, azaz új élete van. Mégsem képes kikavarodni a múltból, mégis dróton rángaja a volt nej (a szüleit felhasználva).


Én egyenesen megmondanám a kedves férjemnek, hogy még egy ilyen alkalom, és beadom a válópert. Ha engem választott, és nincs gyereke a múltbéli kapcsolatából (az más tészta, mert azért felelős!), akkor a többieknek pá! Ne élősködjenek rajta, ne kötözzék magukhoz, semmiféle mondvacsinált okkal és ürüggyel. Minden ilyen lelki madzag gyakorlatilag arról szól, hogy NE lehessen elvágni a szálakat VÉGLEG, azaz a volt nej valójában még mindig reménykedik abban, hogy a férjed felett hatalma van. Akár 1000, akár 10.000 km-re lakik.

2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
embertelen vagy,12-es
2014. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
12-es Te IQ bajnok, mifele erv az, hogy aki maskepp gondolkodik az nem normalis? Nem szivesen lennek veled semmilyenn szinten kapcsolatban.
2014. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

elváltam,de én is jóban vagyok az exem szüleivel ,ha kell segítek nekik.

Azért mert a volt párommal nem alkotunk egy családot az ő rokonaival nem kell felrúgnom az emberi kapcsolatokat.

Nekem ez nem furcsa.

2014. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 4.

Miert ne lenne furcsa ha valaki az exe szuleivel foglalkozik?


Nem ugy ertettem hogy le kene sz rnia oket, meg hogy nem normalis.


Szokatlan annal inkabb.


Te hany emberrol hallottal, vagy hany olyat ismersz aki az ex felesege szuleinek segit?


Na ne mondd mar hogy olyan gyakori.. ;)

2014. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon jóban vagyok az ex anyósomékkal... és baromira sajnálom, hogy az ország másik felén laknak, mert ha itt laknának a közelemben, tuti hogy eljárnék hozzájuk... igaz van egy unokájuk nálam, de nem miatta, hanem mert emberileg nagyon szeretem őket! több mint 10 éve szétmentünk a fiúkkal, de a mai napig hetente többször is beszélek anyósékkal telefonon, mindent tudnak rólam, én is kivel mi történik a családban... jah és férjhez mentem újra, boldog házasságban élek, szóval nem az ex férjem visszaszerzése a célom azzal hogy velük ilyen jó kapcsolatot ápolok... egyszerűen csak imádom őket.. fantasztikus emberek! nemsokára kis tesója lesz a lányomnak, és már mondták, hogy jönnek majd meglátogatni, ki nem hagynák, hogy láthassák a tesót... pedig aztán hozzá semmi közük alapból... :) szóval a férjed egy nagyon rendes ember.. becsüld meg... és nem akar semmit a volt feleség tőle... felejtsd el az efajta hozzászólásokat..
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sem furcsa.

Havonta 2-3 alkalom az pont annyi számomra, ami még nem sok. Persze lehet neked máshol van ez a határ.


De jóérzésű ember ezen nem akad fenn, gondolom veled is normálisan viselkedik a férjed. Ha a te rovásodra nem megy, akkor felesleges ebből problémát gyártani.

2014. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van, koszonom, hogy megosztottatok velem a velemenyeteket. Most egy kicsit szegyellem magam, amiert furcsanak tartottam. Hetvegen en is atmegyek a ferjemmel hozzajuk.
2014. febr. 10. 11:57
 20/25 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellned magad :) az ember néha elbizonytalanodik, nincs ezzel semmi baj... viszont ez egy szép gondolat, hogy átmész te is bemutatkozni :) esetleg egy saját készítésű süteménynek biztos örülnének, főleg ha már idősek... :)
2014. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!